Медичні ліцензійні іспити

Новини

Рекомендації
19.10.2017
On 20th October 2017 the Testing Board under the Ministry of Health of Ukraine, as an organization authorized by the National Board of Medical Examiners (NBME) to administer IFOM Clinical Sciences Examination in Ukraine, opens the registration of those 6th year students, who specialize in Medical Care, Pediatrics, and Medical Psychology, and wish to take IFOM Clinical Sciences in English.
Рекомендації
19.10.2017
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ.
20 жовтня 2017 року Центр тестування як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Sciences, відкриває реєстрацію бажаючих студентів 6-го курсу, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на складання IFOM Clinical Sciences англійською мовою.
Рекомендації
18.10.2017
Центр тестування на своєму сайті для кожного ліцензійного іспиту оприлюднив «нульовий варіант» екзаменаційних буклетів, що використовувалися у 2017 році. Надаємо рекомендації щодо використання тестових завдань та їх психометричних характеристик у навчальному процесі.
Реєстрація
18.10.2017
ДО «Центр тестування» на підставі листа МОЗ України від 25.09.2017 № 08.1-30/25354 відкриває реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок» для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Фармація».
ifom-s.jpg
02.10.2017
Міністерство охорони здоров’я України інформує, що з метою поліпшення якості медичної освіти в Україні, міжнародної освітньої інтеграції, на підставі угод між Міністерством охорони здоров’я України, Національною радою медичних екзаменаторів Сполучених Штатів Америки (NBME), ДО «Центр тестування» у 2017 році за розпорядженням МОЗ України було розпочато проведення міжнародного іспиту з клінічних дисциплін IFOM Clinical Sciences. З 2017/2018 навчального року цей іспит в Україні запроваджується на постійній основі.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД.
Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004)
Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспитів на рік

Беруть участь студенти/інтерни
з понад

0

ВНЗ

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців