Новини

Центр тестування
25.11.2022

Шановні лікарі-інтерни! 

Повідомляємо, що результати складання ліцензійних інтегрованих іспитів Крок 3 для лікарів-інтернів спеціальностей «Загальна лікарська підготовка» та «Стоматологія», які відбулися 15.11.2022, надіслані Центром тестування до закладів освіти 24.11.2022. 

Дякуємо лікарям-інтернам за якісну підготовку та наполегливість, яку ви проявили під час підготовки до складання іспитів. 

Вітаємо лікарів-інтернів, які показали високі результати! 

Нагадуємо, що для тих лікарів-інтернів, які не змогли скласти іспит Крок 3, Центр тестування проведе додаткове складання. 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті:https://www.testcentr.org.ua/uk/

Пам’ятаймо, що наша сила в єдності! 
Ми - єдині! Ми - Україна! 

Центр тестування
14.10.2022

Шановні іноземні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Медицина», який відбувся 04.10.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів. Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Працюємо задля перемоги!

Центр тестування
11.10.2022

Шановні здобувачі!

Незважаючи на всі перешкоди Центром тестування було успішно проведено етап 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів усіх спеціальностей.

Повідомляємо, що результати складання заключного етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», які відбулися 27-28.09.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів.

Вітаємо здобувачів, які у цей непростий для нашої країни час показали високі результати! Ми - пишаємось вами!

Тримаємо стрій! Вистоїмо, переможемо!
Все буде Україна!

Центр тестування
04.10.2022

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Фармація, промислова фармація», який відбувся 20-21.09.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Про Центр тестування при МОЗ України

Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі тестових іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

тестових іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: