Новини

Центр тестування
20.06.2024

У червні тисячі здобувачів освіти та лікарів-інтернів пройшли важливий етап свого освітнього шляху — атестацію в стандартизованій формі. Вітаємо тих, хто отримав позитивні результати та пропонуємо переглянути статистику організованих іспитів 

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам процесу: здобувачам, лікарям-інтернам, прокторам та закладам освіти, що сприяли організації іспитів в укриттях.

Окремо дякуємо тим, хто не проігнорував питання академічної доброчесності та відповідально поставився до складання іспитів. Якість галузі складається також із ваших правильних виборів і дотримання обов'язків.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі тестових іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

тестових іспити на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00