Медичні ліцензійні іспити

Звітність

Центр тестування. Підсумки

Актуально

Результати першого перескладання
ліцензійного іспиту

Крок 1. Стоматологія

надіслані до ВНЗ
23 березня 2018 року

Новини

Форуму міжнародної освіти
23.03.2018

Центр тестування взяв участь у роботі Першого українського форуму міжнародної освіти, який розпочав свою роботу 22.03.2018. На форумі були обговорені актуальні питання здобуття вищої освіти іноземних студентів в Україні.

МОЗ України
21.03.2018

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 27 березня 2018 року в усіх закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців в галузі охорони здоров’я, заплановано проведення ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3» для інтернів. Цьогоріч іспит складатимуть 5593 інтерни. Успішне складання Кроку 3 дає можливість закінчити навчання в інтернатурі та отримати первинну спеціалізацію, що є необхідною умовою подальшого працевлаштування.

b-180214-s.png
15.03.2018

14.03.2018 р. Центром тестування та НМУ імені О.О.Богомольця було підписано протокол проведення переговорів щодо здійснення закупівлі послуги з проведення тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів у 2018 році. Цього ж дня Університетом на веб-порталі PROZORRO було оприлюднено повідомлення про намір укласти з Центром тестування договір про закупівлю.

b-180214-s.png
12.03.2018

Сьогодні у Центрі тестування відбулися перемовини щодо укладання договору на проведення ліцензійних іспитів в НМУ у 2018 році. У перемовинах взяли участь директор Центру тестування Булах І.Є. та в.о. ректора НМУ Цехмістер Я.В. Сторони домовилися провести закупівлю послуги шляхом переговорної процедури відповідно до другого пункту частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспита на рік

Беруть участь студенти/інтерни з понад

0

ВНЗ

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців