Новини

photo_2022-10-02_08-17-12.jpg

Вітаємо з Днем працівника освіти!

Сьогодні день гідних, мудрих і сповнених любові та доброти людей, які незважаючи на всі перешкоди продовжують свою місію.

Кожного дня Ви допомагаєте молоді пізнавати світ, здобувати знання, застосовувати на практиці їх здібності та обирати свій життєвий шлях. Ви виховуєте соціально активних громадян та справжніх патріотів України.

Наша повага Вам дорогі освітяни.

Нехай над Вами завжди сяє зірка людської вдячності, а над головою буде мирне та безхмарне небо.

Невичерпної наснаги й оптимізму у всіх Ваших помислах і справах, добробуту, душевного та сімейного тепла, міцного здоров'я і Божого благословення.

З професійним святом!
Ми - єдині! Ми - Україна!

Центр тестування
21.09.2022

Шановні здобувачі!

У цей непростий для нашої країни час 13.09.2022 Центром тестування було проведено етап 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів спеціальності «Стоматологія». Інформуємо, що результати складання ЄДКІ надіслані до закладів вищої освіти.

Успішно склали даний іспит 72 % здобувачів (1026 із 1426 осіб), що на 12,6 % більше, ніж у 2021 році.
Особливо приємно повідомити, що 216 здобувачів (15 %) за результатами іспитів отримали найвищі бали 95,3 %, 98, 7% і навіть 100 % правильних відповідей.

Незважаючи на всі перешкоди на шляху до омріяного фаху здобувачі показали досить високий рівень знань. Наша країна в надійних руках прогресивної, мудрої та незламної молоді, яка попри всі перешкоди залишається відданою своїй майбутній професії.

Ми – пишаємось вами!
Ми – єдині! Ми – Україна!

Центр тестування
19.09.2022

Запорукою успішного складання іспиту є, насамперед, якісна підготовка.

При підготовці до складання КРОКів радимо здобувачам зосередити увагу і повторити теми, які включені до іспиту. Перелік тем для кожної спеціальності ви завжди можете знайти на нашому офіційному сайті у розділі «Іспити»:
https://www.testcentr.org.ua/uk/

При підготовці до складання іспиту не забувайте про створений для вас освітній модуль з відповідними добірками тестових завдань – зручний онлайн інструмент, який допомагає перевірити рівень своєї підготовки. Спосіб виконання та формат завдань у запропонованих добірках тестів максимально наближений до реального іспиту. Після виконання тесту буде розраховано ваш результат та зазначено час, який ви витратили на його виконання.

До освітнього модуля вже завантажено оновлену добірку тестових завдань для підготовки здобувачів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія» до складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту у 2022 році.

Нагадуємо, що зареєструватись та увійти до особистого кабінету ви можете за посиланням:
https://testcentr.net/?lang=uk

Пам’ятайте, що здобуті протягом студентських років знання є фундаментом та запорукою успішного професійного становлення. Вірте у себе так само, як і ми віримо у вас!

Бажаємо успіхів під час складання іспиту!
Працюємо задля перемоги!

Центр тестування
12.09.2022

Відповідно до встановлених вимог та затвердженого графіку проведення іспитів у 2022 році для складання іспиту запрошуються:

  • лікарі-інтерни, які закінчують навчання в інтернатурі у 2023 році;
  • лікарі-інтерни, які вступили до інтернатури ДО 2022 року;
  • лікарі-інтерни, які складали вище зазначені іспити у минулі роки, проте не досягли величини критерію «склав».

Лікарі-інтерни, які вступили до інтернатури у 2022 році складатимуть фаховий іспит «Крок 3» за обраною спеціальністю відповідно до затвердженого графіку проведення іспитів «Крок 3» у 2023 році.

Графік проведення іспитів на 2023 рік буде оприлюднено згодом на нашій сторінці та на офіційному сайті Центру тестування : https://www.testcentr.org.ua/uk/ .

Слідкуйте за новинами. 
Все буде Україна!

Центр тестування
02.09.2022

✅ Якісна підготовка є запорукою успішного складання будь-якого іспиту.
При підготовці до складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) радимо зосередити увагу і повторити теми, які включені до іспиту. Перелік тем для кожної спеціальності ви завжди можете знайти на нашому сайті у розділі «Іспити».

✅ Також належно підготуватися до іспиту вам допоможе наш освітній модуль з відповідними добірками тестових завдань.
Спосіб виконання та формат завдань у запропонованих добірках тестів максимально наближений до реального іспиту. Після виконання тесту буде розраховано ваш результат та зазначено час, який ви витратили на його виконання.
Наразі до освітнього модуля завантажено оновлену добірку тестових завдань для підготовки здобувачів спеціальності «Стоматологія» до складання етапу 1 ЄДКІ у 2022 році.
Оновлені добірки тестових завдань для здобувачів решти спеціальностей будуть завантажені до освітнього модуля найближчим часом, тому радимо слідкувати за оновленнями у ваших особистих кабінетах.

✅ Нагадуємо, що зареєструватись та увійти до особистого кабінету ви можете за посиланням: https://testcentr.net/?lang=uk

Пам’ятайте, що здобуті протягом студентських років знання є фундаментом та запорукою успішного професійного становлення.
Бажаємо успіхів під час складання іспиту!

Все буде Україна!

Центр тестування
20.08.2022

У зв’язку з численними зверненнями здобувачів щодо складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту  у вересні-жовтні 2022 року, під час триваючої на сьогодні широкомасштабної збройної агресії російської федерації проти України та продовження строку дії воєнного стану в Україні, повідомляємо. 

✅ Іноземні здобувачі, які наразі перебувають на території України та здобувачі, які є внутрішньо переміщеними особами, матимуть можливість скласти іспит за місцем їх перебування  на дату проведення іспиту. 
Для цього здобувачу необхідно звернутися до закладу вищої освіти, у якому він навчається,  та повідомити  про намір скласти іспит у найближчому  закладі вищої освіти за місцем його перебування. 
Зі свого боку заклад вищої освіти має надіслати до Центру тестування лист  із зазначенням списку здобувачів та обраних ними закладів вищої освіти для складання іспиту.
Крім того Центром тестування передбачено проведення вище зазначених іспитів взимку та навесні 2023 року.

✅ Також інформуємо, що нормативно-правовими актами не передбачено проведення іспитів за межами України, проте  Центр тестування здійснює необхідні заходи для вирішення даного питання. 

Запевняємо Вас, що Центр тестування робить все можливе для створення безпечних та комфортних умов  атестації здобувачів. 

Працюємо задля перемоги. 
Все буде Україна!

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі тестових іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

тестових іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: