Новини

Центр тестування
20.11.2023

Зауважте, що складання доступне лише за умови попередньої реєстрації на іспит вашим закладом вищої освіти.

Локації доступні в:

  • Польщі;
  • Германії;
  • Нідерландах;
  • Швейцарії;
  • Катарі;
  • Іспанії;
  • США;
  • Марокко.
Центр тестування
14.11.2023

Бути першими — не лише престижно, але й дуже відповідально. Сьогодні повномірно це відчули лікарі-інтерни спеціальностей «Патологічна анатомія» та «Радіологія» Національного медичного університету імені О. О. Богомольця, які 14 листопада вперше в історії іспиту КРОК складали його у комп'ютерній формі. Основні умови залишились незмінними: 150 тестових завдань та 2:30 години часу, проте замість паперових буклетів — комп'ютерна програма. На початку іспиту з вітальним словом виступила генеральний директор Центру тестування — Леся Олійник. Вона побажала успіху 36 учасникам тестування, зауваживши, що їхній унікальний досвід є надзвичайно важливим для розвитку проведення кваліфікаційного іспиту КРОК. Ми щиро дякуємо лікарям-інтернам і адміністрації Національного медичного університету за те, що стали флагманами у запровадженні новітньої для України практики складання ЄДКІ. Вдосконалюємось разом!

Центр тестування
08.11.2023

Ваші сертифікати вже надруковані та надіслані в ваші заклади освіти. З приводу отримання просимо звертатись до них.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державне некомерційне підприємство «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі тестових іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

тестових іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: