Медичні ліцензійні іспити

Новини

Крок
04.08.2020

Апеляційні заяви щодо підтвердження тестового балу ліцензійних іспитів Крок можна подати до Центру тестування з 4 до 14 серпня 2020 року включно. Розгляд апеляційних заяв здійснюватиметься з 05 серпня 2020 року.

Крок
29.07.2020

У 2020 році у зв’язку із з встановленими карантинними обмеженнями через поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 питання критеріїв успішного складання врегульовано в сторону зниження.

Крок
01.07.2020

Для здобувачів (інтернів), які були відсутні на складанні іспитів Крок у червні місяці через встановлені карантинні обмеження чи у зв’язку з іншими документально підтвердженими обставинами, визначено дату першого додаткового складання ліцензійних іспитів Крок.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

20+

років досвіду

32

ліцензійних іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

Пошук