Медичні ліцензійні іспити

Новини

Крок
01.07.2020

Для здобувачів (інтернів), які були відсутні на складанні іспитів Крок у червні місяці через встановлені карантинні обмеження чи у зв’язку з іншими документально підтвердженими обставинами, визначено дату першого додаткового складання ліцензійних іспитів Крок.

Центр тестування
20.06.2020

У зв’язку з виявленням силовими та правоохоронними органами підроблених сертифікатів про результати складання іспитів Крок, Центр тестування вживає заходів для попередження таких випадків у майбутньому та посилює елементи захисту сертифікату.

Крок 2
18.06.2020

Центром тестування до закладів вищої освіти надіслано результати вітчизняних студентів спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», які складали, відповідно, ліцензійний інтегрований іспит «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», «Крок 2. Медична психологія» 12 червня 2020 року.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

20+

років досвіду

32

ліцензійних іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

Пошук