Медичні ліцензійні іспити

Новини

Центр тестування
26.10.2021

26 жовтня 2021 року Центром тестування для майбутніх лікарів, лікарів-стоматологів та провізорів проведено додаткове складання іспитів КРОК 1 та КРОК 2. Відповідно до встановлених вимог, додаткове складання проводилося для  здобувачів, які були відсутні під час проведення основного / повторного складання іспитів за графіком 2021 року з поважної, документально підтвердженої причини.

На додаткове складання іспитів був зареєстрований 331 здобувач. Іспит проходив у місті Києві на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

На жаль, під час складання іспитів два здобувача одного із медичних вишів намагалися недоброчесно скласти іспит, залучаючи за винагороду колишніх випускників медичних університетів та працюючих лікарів. Для цього вони переклеїли фото у паспорті здобувача, який мав складати іспит, на фото підставної особи. Цей факт був виявлений присутніми на іспиті співробітниками Центру тестування, які повідомили про це правоохоронні органи.

На місце події прибули співробітники правоохоронних органів та провели документування злочину. Наразі тривають слідчі дії, вилучено паспорти, які мають ознаки підробки.

Для 5 здобувачів було припинено складання іспиту через їх намагання використати недозволені під час тестування технічні пристрої: мобільні телефони, мікронавушники, смарт-годинники, передавачі. 

Центр тестування і надалі здійснюватиме усі максимально можливі заходи для унеможливлення проявів шахрайства та академічної недоброчесності здобувачами закладів освіти під час складання іспитів КРОК.

Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України та Департаменту міграційної поліції України за підтримку та активну співпрацю!

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

ліцензійних іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: