Медичні ліцензійні іспити

Новини

Новини

ЦТ
03.09.2019

Центр Тестування продовжує реалізовувати комплекс системних заходів з захисту цифрових даних. Один з запланованих та успішно реалізованих заходів - продовжує реалізовувати комплекс системних заходів з захисту цифрових даних. Один з запланованих та успішно реалізованих заходів - закупка ліцензії на операційну систему Windows та Office 365 на всі комп'ютери організації.

ЄДКІ
03.09.2019

Центр тестування відкриває попередній запис на проведення апеляції щодо підтвердження тестового балу повторного складання Етапу 1 ЄДКІ для спеціальності «Фармація»: іспит Крок 1 та іспит з іноземної мови професійного спрямування та 2 перескладання «Крок 1. Фармація» (заочна форма), що відбувся 20.08.2019. Термін подачі заявки на проведення апеляції – до 06.09.2019.

tb-20-years.jpg

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспита на рік

Беруть участь студенти/інтерни з понад

0

ЗВО

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців

Пошук