Медичні ліцензійні іспити

Новини

IFOM
20.03.2019

Американський іспит IFOM для українських студентів-медиків, що пройшов 15 березня як дослідницький проект, став наймасштабніший за весь час, що його проводив за межами США розробник тесту – NBME. Центр тестування був обраний NBME Адміністратором іспиту. Адміністрування іспиту на належному рівні стало можливим завдяки чіткій, злагодженій та професійній роботі усього колективу Центру тестування. Ділимося загальними враженнями та прогнозами.

ЦТ
14.03.2019

Колектив Центру тестування обурений публікацією на платформі VoxUkraine 13.03.2019 статті «За “Крок” до реформи медичної освіті. Що не так з іспитами для студентів-медиків», у якій робиться висновок щодо «… необхідності … суттєвого перегляду підходів до адміністрування іспитів та гарантування прозорості процедур та підходів до оцінювання студентів…», що фактично ставить під сумнів багаторічну професійну репутацію Центру тестування, яка неодноразово підтверджена міжнародними експертами. Cтаття та висновки, зроблені у ній, є викривленими, маніпулятивними та такими, що спрямовані на дискредитацію ділової репутації Центру тестування. Що далі?

ЦТ
18.02.2019

У зв'язку з численними зверненнями студентів та викладачів ЗВО, Центр тестування надає роз'яснення щодо методики розрахунку результатів кожної із складових ЄДКІ.

ЦТ
15.02.2019

Студенти спеціальності «Стоматологія» не складатимуть іспити з іноземної мови професійного спрямування і «КРОК» в рамках ЄДКІ 26 лютого. З технічних причин дату проведення цих іспитів для студентів-стоматологів перенесено на 23 квітня 2019 року.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспита на рік

Беруть участь студенти/інтерни з понад

0

ЗВО

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців