Медичні ліцензійні іспити

Новини

Центр тестування
16.07.2021

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що Центром тестування визначено дати повторного та додаткового складань єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів ступеня вищої освіти магістр та тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів для здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліст, бакалавр та молодший спеціаліст галузі знань «22 Охорона здоров’я» у 2021 році:

  • 21.07.2021 - ЄДКІ, Етап 2 для спеціальностей «Стоматологія», «Фармація» та ліцензійні іспити «Крок 2. Стоматологія», «Крок 2. Фармація» (для вітчизняних та іноземних здобувачів)
  • 26.07.2021 - ліцензійні іспити «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», «Крок 2. Медична психологія» (для вітчизняних та іноземних здобувачів)
  • 03.08.2021 - ліцензійні іспити «Крок М. Акушерська справа», «Крок М. Медико-профілактична справа», «Крок М. Сестринська справа», «Крок М. Лікувальна справа», «Крок М. Лабораторна діагностика», «Крок Б. Сестринська справа», «Крок Б. Лабораторна діагностика».
  • 18.08.2021 - ЄДКІ, Етап 1 для спеціальності «Фармація» Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування (для вітчизняних та іноземних здобувачів денної та заочної форм навчання)
  • 25.08.2021 - ЄДКІ, Етап 1 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія» Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування (для вітчизняних здобувачів)
  • 14.09.2021 - ЄДКІ, Етап 1 для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія» Інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування (для іноземних здобувачів), ліцензійні іспити «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», «Крок 3. Фармація»

Відповідно до нормативних вимог, повторне складання проводиться для здобувачів, які складали вказані вище іспити у 2021 році, проте не досягли затвердженого критерію успішного складання, додаткове складання – для здобувачів, які були відсутні на складанні іспиту з поважної документально підтвердженої причини.

Центр тестування
14.07.2021

Зокрема, під час проведення 30.06.2021 складання ІТІ «КРОК-1» та іспиту з англійської мови професійного спрямування в Українському національному хіміко-технологічному університеті Центром тестування спільно з Службою безпеки України та Департаментом міграційної поліції Національної поліції України, у ході ідентифікації здобувачів виявлено «двійника» громадянина Нігерії із паспортним документом його співвітчизника, що містив ознаки підроблення.

Так, «двійник» нігерієць колишній студент Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, намагався потрапити в аудиторію Українського національного хіміко-технологічного університету, видаючи себе за студента ПЗВО «Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини».

За вказаним фактом підрозділом дізнання відділення поліції № 5 Дніпровського районного управління поліції Головного управління НП в Дніпропетровській області зареєстроване кримінальне провадження № 12021046650000460 від 30.06.2021 за ознаками вчинення злочину відповідальність за який, передбачена ч. 4 ст. 358 ККУ.

Центр тестування буде клопотати щодо анулювання посвідок даними громадянам.

Шановні студенти! Ставтеся відповідально до складання іспитів та дотримуйтесь принципів академічної доброчесності! Пам’ятайте про відповідальність перед законом та невідворотність покарання.

ЄДКІ
13.07.2021

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання етапу 1 Єдиного державного кваліфікаційного іспиту за спеціальністю «Медицина», який відбувся 29-30.06.2021 надіслані Центром тестування 13.07.2021 до закладів вищої освіти.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Центр тестування
09.07.2021

08 липня у Міністерстві охорони здоров'я України відбулося засідання Ради ректорів вищих медичних навчальних закладів на чолі з Міністром охорони здоров’я України Віктором Ляшком. На зустрічі також були присутні: заступниця Міністра охорони здоров’я України Ірина Микичак, в. о. генерального директора Директорату медичних кадрів, освіти і науки МОЗ України Тетяна  Орабіна, генеральний директор Директорату фахової передвищої, вищої освіти Міністерства освіти і науки України Олег Шаров, заступниця голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олена Єременко, народний депутат України Оксана Дмитрієва, директор Центру тестування при МОЗ України Леся Олійник.

Було обговорено багато важливих та стратегічних питань, розглянули проблеми та перспективи розвитку медичної освіти в Україні, підбили підсумки 2020-2021 навчального року, проаналізували результати складання іспитів «КРОК».

ЄДКІ
08.07.2021

Шановні керівники закладів вищої освіти та здобувачі освіти! 

Центр тестування з 08.07.2021 р. по 01.08.2021 р. проводить опитування серед викладачів та студентів щодо організації іспитів «КРОК». 

Дане дослідження спрямоване на виявлення проблем, пов’язаних із підготовкою та складанням єдиного державного кваліфікаційного іспиту та ліцензійного інтегрованого іспиту і пошуку можливих варіантів їх вирішення. Опитування є добровільним та анонімним, його результати будуть узагальнені та використані для поліпшення та удосконалення роботи Центру тестування.

Просимо Вас відповісти на питання анкети максимально відверто. Ми будемо вдячні Вам за рішення долучитися до опитування. Чим більш об’єктивними будуть ваші відповіді, тим більш достовірними будуть результати дослідження, що дозволить нам разом максимально покращити якість ЄДКІ та ліцензійних іспитів. 

Анкета для викладачів:
https://forms.gle/ErCMHCtpsUNUQUYE8.

Анкета для здобувачів українською мовою:
https://forms.gle/xkQYLYiuPAD8QYDt6.

Анкета для здобувачів російською мовою:
https://forms.gle/yD3nx99JwS5JZ5vd7.

Анкета для здобувачів англійською мовою:
https://forms.gle/SzG4TQE2frvXkgJ29

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

21+

років досвіду

32

ліцензійних іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: