Медичні ліцензійні іспити

Новини

Крок 3
14.11.2018
Результати складання ліцензійних іспитів «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», «Крок 3. Стоматологія», «Крок 3. Лабораторна діагностика» (дата проведення 06.11.2018) надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти 14.11.2018.
IFOM
13.11.2018
13 листопада 2018 року Центром тестування, відповідно до міжнародної практики використання іспиту IFOM, розпочато першу сесію складання іспиту IFOM Clinical Science для студентів, які виявили бажання та зареєструвалися на його складання.
IFOM
09.11.2018
Повідомляємо, що завершилась реєстрація бажаючих студентів 6-х курсів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа» на першу сесію складання IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році англійською та українською мовами.
Психометрія
01.11.2018
Приклад коректного та ефективного використання у навчальному процесі та під час підготовки студентів до ліцензійних іспитів психометричних характеристик тестових завдань екзаменаційних буклетів, які надаються Центром тестування в аналітичних довідках до кожного іспиту.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспита на рік

Беруть участь студенти/інтерни з понад

0

ВНЗ

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців