Медичні ліцензійні іспити

Новини

Центр тестування
01.06.2020

Міністерства охорони здоров’я України затвердило на 2020 рік графік проведення іспитів Крок 1, Крок 2, Крок 3 (для інтернів останнього року навчання), Крок М та Крок Б, а також додаткових іспитів Крок для студентів та інтернів, які були відсутні на іспитах у червні через карантин (наприклад, відсутність авіасполучення, транспортного сполучення між областями, перебування на самоізоляції тощо).

Центр тестування
31.05.2020

МОЗ України розробило тимчасові рекомендації для організації тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»
1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи, атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Мета діяльності: захист населення від некваліфікованих фахівців

20+

років досвіду

32

ліцензійних іспита на рік

140+

ЗВО

67K+

здобувачів на рік

Пошук