Медичні ліцензійні іспити

Новини

Фахова експертиза
20.11.2017

Центр тестування на підставі листа МОЗ України від 25.09.2017 № 08.1-30/25354 відкриває реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок 3» для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія», «Лабораторна діагностика».

НФаУ
17.11.2017
Центр тестування щиро вітає Аллу Анатоліївну Котвіцьку з обранням на посаду ректора Національного фармацевтичного університету! Наснаги та творчих звершень!
Інформація для інтернів
ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ІНТЕРНІВ
16.11.2017

До Центру тестування почали надходити звернення інтернів одного із закладів вищої освіти м. Києва, які складали ліцензійні іспити «Крок 3» 07.11.2017.

У зверненнях інтерни зазначають, що деканат університету не повідомляє персональні результати складання іспиту. Персональні результати складання ліцензійних іспитів «Крок» надсилаються Центром тестування до ВНЗ з повідомленням про це на офіційному сайті Центру тестування.

Наголошуємо, що у випадку не отримання Вами результатів іспиту у ВНЗ, Ви можете персонально звернутися до Центру тестування.

Контактний телефон: (044) 425-17-17.

Реєстрація на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи
14.11.2017
10 листопада 2017 року завершено реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок 1» та «Крок 2» для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія», «Фармація». До Центру тестування надійшла 601 заявка.
Засідання Антимонопольного комітету України
10.11.2017
09 листопада 2017 року відбулося засідання Антимонопольного комітету України (АМКУ), на якому було розглянуті результати Дослідження відповідності вимогам законодавства про захист економічної конкуренції порядку проведення Центром тестування ліцензійних іспитів.
Облаштування аудиторій
09.11.2017
До Центру тестування надходять скарги від інтернів, які 07 листопада 2017 року складали ліцензійні іспити «Крок 3», щодо неналежного облаштування аудиторій вищих навчальних закладів / закладів післядипломної освіти, у яких проходили ліцензійні іспити. У зв’язку з цим, Центр тестування вважає за потрібне зазначити наступне.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД.
Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004)
Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспитів на рік

Беруть участь студенти/інтерни
з понад

0

ВНЗ

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців