Медичні ліцензійні іспити

Новини

IFOM
16.01.2019

Результати складання ліцензійних іспитів «Крок М. Акушерська справа», «Крок М. Сестринська справа» (вечірня форма навчання), «Крок M. Медико-профілактична справа» (дата проведення 09 січня 2019 року) надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти 16 січня 2019 року.

IFOM
15.01.2019

Двадцять років тому 15 січня 1999 року Міністром охорони здоров’я України Сердюком Андрієм Михайловичем був підписаний наказ № 7 про створення Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація».

IFOM
21.12.2018

Зважаючи на те, що впродовж двох днів після початку реєстації заповнені усі вільні місця на складання іспиту англійською мовою IFOM Clinical Science у лютому 2019 року, Центр тестування повідомляє про завершення реєстрації на цей іспит.

Крок 2
20.12.2018

Відтепер на нашому офіційному сайті у розділі «Готуємося до іспиту» публікуватимуться ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту.

IFOM
18.12.2018

18 грудня 2018 року Центр тестування при МОЗ України як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Science, ВІДКРИВАЄ реєстрацію бажаючих студентів 6-х курсів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на другу сесію складання IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році англійською та українською мовами.

Про Центр тестування при МОЗ України

Державна організація «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України»

1
Перша спеціалізована атестаційна організація в Україні та країнах СНД. Здійснює об'єктивне зовнішнє незалежне оцінювання професійної компетентності у формі ліцензійних іспитів «Крок».
2
Створена в 1999 році за участі експертів Асоціації медичної освіти Європи,
атестаційних рад США (NBME) та Канади (MCC).
3
Рішенням 8-ої всесвітньої конференції «Ottawa Conference on Medical Education» (2004) Центр тестування визнаний унікальним для Східної Європи.
4
Успішно виконано понад 10 міжнародних проектів від USAID, Європейської Комісії, фонду Сороса, ПРООН та інших міжнародних фундацій.

Центр тестування
проводить 

0

ліцензійних іспита на рік

Беруть участь студенти/інтерни з понад

0

ВНЗ

Складають іспити
понад

0

студентів/інтернів на рік

Мета:  захист населення від некваліфікованих фахівців