Запитання - відповіді

ЗАПИТАННЯ – ВІДПОВІДІ

Вітаємо, шановний здобувачу та лікарю-інтерн!

На цій сторінці ми зібрали запитання, з якими ви найчастіше звертаєтесь до Центру тестування. Сподіваємося, що надані нами відповіді та роз’яснення будуть для вас корисними, допоможуть краще зрозуміти особливості організації проведення іспиту в умовах воєнного стану та обрати для себе найкращий варіант дій.
У зв’язку з воєнним станом здобувач (інтерн) перебуває за кордоном і не має можливості приїхати в Україну для складання іспиту. Чи вважається поважною його причина відсутності на складанні іспиту?

Насамперед здобувач (інтерн) має повідомити заклад освіти, у якому навчається, про те, що на дату складання іспиту у зв’язку з воєнним станом він перебуває за межами території України та не має можливості приїхати в Україну.

Заклад освіти, своєю чергою, надсилає до Центру тестування офіційний лист про причину відсутності усіх здобувачів (інтернів) закладу освіти, які не з’явилися на складання іспиту.

Відповідно до встановлених вимог документи, що засвідчують причину відсутності здобувача (інтерна) мають надійти до Центру тестування впродовж трьох днів з дати проведення іспиту.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: