Новини

Щодо результатів складання іспитів Крок 3

Шановні лікарі-інтерни!

Повідомляємо, що результати складання іспитів «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Лабораторна діагностика», які відбулися 02.11.2021 надіслані Центром тестування 10.11.2021 до закладів вищої та післядипломної освіти.

Вітаємо лікарів-інтернів, які показали високі результати!

Щодо результатів складання іспитів КРОК 1 та КРОК 2

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати додаткового складання іспитів КРОК 1 та КРОК 2 спеціальностей «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія» та «Фармація», які відбулися 26.10.2021 надіслані Центром тестування  05.11.2021 до закладів вищої освіти.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Previous Next

Під час візиту відбулися зустрічі з керівництвом Медичного університету Перської затоки (Gulf Medical University), його професорсько-викладацьким складом та студентами.

Сторони обговорили актуальні питання розвитку  освіти у галузі знань «Охорона здоров’я» та можливі напрямки і шляхи її удосконалення, ознайомились з системою забезпечення якості освітнього процесу в Медичному університеті Перської затоки, вивчили досвід роботи Центру тестування університету та обмінялись досвідом з проведення незалежного оцінювання знань здобувачів, змісту, форми атестації здобувачів та процедури її проведення.

Під час зустрічі сторони домовилися про співпрацю з іноземними колегами, що сприятиме новим можливостям для вдосконалення роботи Центру тестування та підготовки медичних кадрів в Україні.

26 жовтня 2021 року Центром тестування для майбутніх лікарів, лікарів-стоматологів та провізорів проведено додаткове складання іспитів КРОК 1 та КРОК 2. Відповідно до встановлених вимог, додаткове складання проводилося для  здобувачів, які були відсутні під час проведення основного / повторного складання іспитів за графіком 2021 року з поважної, документально підтвердженої причини.

На додаткове складання іспитів був зареєстрований 331 здобувач. Іспит проходив у місті Києві на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

На жаль, під час складання іспитів два здобувача одного із медичних вишів намагалися недоброчесно скласти іспит, залучаючи за винагороду колишніх випускників медичних університетів та працюючих лікарів. Для цього вони переклеїли фото у паспорті здобувача, який мав складати іспит, на фото підставної особи. Цей факт був виявлений присутніми на іспиті співробітниками Центру тестування, які повідомили про це правоохоронні органи.

На місце події прибули співробітники правоохоронних органів та провели документування злочину. Наразі тривають слідчі дії, вилучено паспорти, які мають ознаки підробки.

Для 5 здобувачів було припинено складання іспиту через їх намагання використати недозволені під час тестування технічні пристрої: мобільні телефони, мікронавушники, смарт-годинники, передавачі. 

Центр тестування і надалі здійснюватиме усі максимально можливі заходи для унеможливлення проявів шахрайства та академічної недоброчесності здобувачами закладів освіти під час складання іспитів КРОК.

Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України та Департаменту міграційної поліції України за підтримку та активну співпрацю!

Протиепідемічні заходи при проведенні іспитів КРОК

1️. У день проведення іспиту у закладі вищої освіти забороняється проведення інших заходів, у тому числі лабораторних та практичних занять, контрольних та підсумкових заходів, публічного захисту дисертацій тощо.

2️. Заклади вищої освіти визначають маршрути здобувачів до аудиторії проведення іспиту та формують графік, за яким відбувається допуск в будівлю, де проводяться іспити. Маршрути та графік допуску повинні враховувати час необхідний для проведення термометрії та запобігти утворенню скупчення осіб.

3. Перед початком іспиту проводиться температурний скринінг усім особам, які залучені до проведення іспиту (здобувачі, проктори Центру тестування, відповідальні особи з числа працівників закладів вищої освіти):

Особи, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2 ºС або ознаки респіраторних захворювань, не допускаються до проведення іспиту.

У разі недопуску здобувача до складання іспиту, проктором та відповідальною особою з числа представників закладів вищої освіти складається акт.

4. На вході до будівлі, в якій проводяться іспити, заклади вищої освіти організовують місця для обробки рук антисептиками спиртовмісними з концентрацією активно діючої речовини понад 60% для ізопропілових спиртів та понад 70% для етилових спиртів:

Місця для обробки рук позначаються яскравим вказівником про необхідність дезінфекції рук (банер, наклейка тощо).

5️. Допуск до будівлі та участь у проведенні іспиту дозволяється лише у захисних масках та респіраторах:

Респіратори можуть використовуватись протягом всього тестування.

Захисні маски повинні змінюватись не рідше ніж раз на 3 години або якщо маска забруднилась/стала волога.

Допуск до закладу вищої освіти супроводжуючих осіб, крім осіб, які супроводжують здобувачів з інвалідністю забороняється.

6️. Місця розсадки здобувачів визначаються завчасно, з дотриманням дистанції між ними не менш ніж 1,5 метри та не більше 50 здобувачів в аудиторії:

В місцях проведення іспитів розміщується додаткова інформація (плакати/банери) про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.

Під час іспиту, за сприятливих погодних умов, рекомендовано відкрити вікна, при зачинених вхідних дверях.

7️. На території закладу вищої освіти необхідно розмістити контейнери/урни з кришкою для використаних масок з чіткою яскравою відміткою «ВИКОРИСТАНІ МАСКИ ТА РУКАВИЧКИ».

Звертаємо Вашу увагу, що у разі ухвалення державною комісією ТЕБ та НС рішення про перехід до «червоної зони», у столиці діятиме низка обмежень, зокрема, доступ до аудиторій для проведення іспиту здійснюватиметься за наявністю у здобувачів  одного з нижче зазначених документів:

  • «жовтий» чи «зелений» COVID-сертифікат, іноземний COVID-сертифікат;
  • документ про отримання однієї дози вакцини – форма 063-О;
  • міжнародне свідоцтво про вакцинацію;
  • негативний результат ПЛР-тесту або експрес-тесту на COVID-19 – чинний 72 години.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: