Новини

Результати іспитів «Крок М. Акушерська справа», «Крок М. Сестринська справа» (вечірня форма навчання), «Крок M. Медико-профілактична справа»

Результати складання ліцензійних іспитів «Крок М. Акушерська справа», «Крок М. Сестринська справа» (вечірня форма навчання), «Крок M. Медико-профілактична справа» (дата проведення 09 січня 2019 року) надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти 16 січня 2019 року.

Центр тестування. 20 років

Двадцять років тому 15 січня 1999 року Міністром охорони здоров’я України Сердюком Андрієм Михайловичем був підписаний наказ № 7 про створення Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація».

Саме ця дата стала початком розбудови в Україні національної системи зовнішнього оцінювання професійної компетентності фахівців галузі охорони здоров’я, що відповідає світовим практикам.

Тому для Центру тестування 2019 рік пройде під знаком ювілейного.

Інформація для студентів, які бажають зареєструватися на складання іспиту IFOM Clinical Science у веб-форматі

Зважаючи на те, що впродовж двох днів після початку реєстації заповнені усі вільні місця на складання іспиту англійською мовою IFOM Clinical Science у лютому 2019 року, Центр тестування повідомляє про завершення реєстрації на цей іспит.

Звертаємо вашу увагу, що реєстрація студентів на складання іспиту українською мовою IFOM Clinical Science триває.

Враховуючи велику кількість бажаючих студентів зареєструватися на складання англійською мовою IFOM Clinical Science, Центр тестування планує провести додаткову сесію іспиту у квітні 2019 року.

Інформацію про початок реєстрації на додаткову сесію буде розміщено на нашому сайті та сторінці у Facebook в березні 2019 року.

Інформація для підготовки студентів, що складатимуть «Крок 2. ЗЛП» у 2019 році

Відтепер на нашому офіційному сайті у розділі «Готуємося до іспиту» публікуватимуться ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту. Відтепер на нашому офіційному сайті у розділі «Готуємося до іспиту» публікуватимуться ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту. 

Наприклад, для іспиту «Крок 2. ЗЛП» – це терапевтичний, хірургічний, педіатричний, акушерсько-гінекологічний профілі та ООЗ, гігієна. 

Опубліковані матеріали міститимуть тестові завдання екзаменаційних буклетів останніх двох років, що мають належні психометричні показники. Зміст матеріалів оновлюватиметься кожного року. Перші зразки будуть опубліковані на нашому сайті для іспиту «Крок 2. ЗЛП». Поступово вони оприлюднюватимуться для інших спеціальностей. 

Наголошуємо, що Центр тестування не оприлюднює «банки» тестових завдань. Ми не несемо відповідальності за зміст тестових завдань, що опубліковані іншими інтернет-ресурсами.

Реєстрація на другу сесію складання іспиту IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році

18 грудня 2018 року Центр тестування при МОЗ України як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Science, ВІДКРИВАЄ реєстрацію бажаючих студентів 6-х курсів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на другу сесію складання IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році англійською та українською мовами.

Реєстрація за наявності вільних місць триватиме до 10 січня 2019 року.

IFOM Clinical Science проводиться з метою надання студентам можливості перевірити свої знання з іспиту «Міжнародні основи медицини» та отримати сертифікат NBME про відповідність рівня професійної компетентності у випадку результату 602 бали або вище.

Для студентів, які склали на базі Центру тестування IFOM Clinical Science на рівні 425 балів або вище та зареєстровані ЗВО на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2019 році, Центр тестування може зарахувати цей результат.