Новини

Previous Next

Центр тестування взяв участь у роботі Першого українського форуму міжнародної освіти, який розпочав свою роботу 22.03.2018.

На форумі були обговорені актуальні питання здобуття вищої освіти іноземних студентів в Україні.

На першому пленарному засіданні «Забезпечення якості вищої освіти в Україні: стратегії та перспективи» Центр тестування спільно з МОЗ України презентував доповідь «Державний контроль професійної компетентності у іноземних студентів як інструмент забезпечення якості медичної освіти» .

Міністерство охорони здоров’я України інформує, що 27 березня 2018 року в усіх закладах вищої освіти, що здійснюють підготовку фахівців в галузі охорони здоров’я, заплановано проведення ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 3» для інтернів. Цьогоріч іспит складатимуть 5593  інтерни. Успішне складання Кроку 3 дає можливість закінчити навчання в інтернатурі та отримати первинну спеціалізацію, що є необхідною умовою подальшого працевлаштування.

Враховуючи ситуацію, що склалася у Національному медичному університеті ім. О.О. Богомольця, де 20 лютого не було забезпечено проведення Іспиту «Крок 1. Стоматологія», Міністерство неодноразово наголошувало на необхідності якнайшвидшого врегулювання проблемних питань підготовки іспитів у зазначеному університеті. За інформацією, наданою виконувачем обов’язків ректора Ярославом Цехмістером, університетом було розпочато переговорну процедуру з закупівлі послуг з тестування. Відповідна інформація розміщена на порталі PROZORRO за посиланням: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-14-001737-c

Директор Центру тестування Ірина Булах поінформувала МОЗ про те, що Центр тестування опрацював запропонований НМУ ім. О.О.Богомольця проект Договору і не заперечує проти його змісту та готовий у визначений законодавством термін (26.03.2018) його підписати, про що повідомив НМУ ім. О.О.Богомольця.

14.03.2018 Центром тестування та НМУ імені О.О.Богомольця було підписано протокол проведення переговорів щодо здійснення закупівлі послуги з проведення тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів у 2018 році. Цього ж дня Університетом на веб-порталі PROZORRO було оприлюднено повідомлення про намір укласти з Центром тестування договір про закупівлю https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2018-03-14-001737-c.

Перший крок до укладання договору між НМУ та Центром тестування зроблено.

Сьогодні 12.03.2018 у Центрі тестування відбулися перемовини щодо укладання договору на проведення ліцензійних іспитів в НМУ у 2018 році. У перемовинах взяли участь директор Центру тестування Булах І.Є. та в.о. ректора НМУ Цехмістер Я.В.

Сторони домовилися провести закупівлю послуги шляхом переговорної процедури відповідно до другого пункту частини другої статті 35 Закону України «Про публічні закупівлі».

В.о. ректора НМУ запевнив, що зробить все від нього залежне аби не зірвати проведення ліцензійних іспитів для інтернів «Крок 3» 27.03.2017.

Під час перемовин директор Центру тестування звернула увагу, що для вчасного укладання договору до 26.03.2018 НМУ має прийняти рішення про намір укласти договір, оформивши його протоколом тендерного комітету, та оприлюднити його на веб-порталі PROZORRO впродовж 12–14 березня.