Новини

Щодо складання етапу 1 ЄДКІ за спеціальністю «Стоматологія»

Інформуємо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2, встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міст, де знаходяться більшість закладів вищої освіти, переведенням роботи громадського транспорту в окремих областях у режим «спеціальних» перевезень, проведення етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів спеціальності «Стоматологія» переноситься на 27 квітня 2021 року.

Центр тестування повідомив заклади вищої освіти про перенесення етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальності «Стоматологія» листом від 07.04.2021 № 335/01-27.
Previous Next

Від сьогодні ДО «Центр тестування» розпочинає активну співпрацю з Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» (надалі – ДОУ НМЦ), що здійснює організаційний супровід проведення акредитації напрямів підготовки (спеціальностей) у закладах освіти та експертизи освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти. На зустрічі з керівництвом ДОУ НМЦ, було обговорено багато важливих та стратегічних питань, які стосуються фахової передвищої медичної освіти.

Поділяючи спільну позицію, що активна співпраця ДО «Центр тестування» та ДОУ НМЦ сприятиме підвищенню якості медичної освіти у закладах фахової передвищої освіти, було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство.

За сприяння ДО "Центр тестування" співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України, слідчими Нацполіції, під процесуальним керівництвом прокуратури викрито масштабну шахрайську схему зі складання іспитів у медичних вишах столиці.

За даними досудового слідства, оборудку організував колишній проректор одного з київських медичних університетів. Прикриваючись знайомствами у МОЗ України та у ДО «Центр тестування», зловмисник обіцяв студентам-медикам забезпечити успішне проходження ліцензованих іспитів «КРОК» та видачу Сертифікатів. (Більше інформації за посиланням: (https://cutt.ly/VkJ1i5Z)

Результати складання етапу 1 ЄДКІ вітчизняними та іноземними здобувачами спеціальності «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія», «Фармація» та ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. Фармація» (для студентів заочної форми навчання)

Результати складання етапу 1 Єдиного державного кваліфікаційного іспиту вітчизняними та іноземними здобувачами спеціальності «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», «Стоматологія», «Фармація» та ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок 1. Фармація» (для студентів заочної форми навчання) надіслані Центром тестування 29.12.2020 до закладів вищої освіти.
Результати додаткового складання «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Лабораторна діагностика»

Результати додаткового складання ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», «Крок 3. Стоматологія» та «Крок 3. Лабораторна діагностика», які відбулися 08.12.2020 надіслані Центром тестування 11.12.2020 до закладів вищої освіти.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 9:15 - 18:00
     Пт. 9:15 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: