Новини

Оцінювання результатів іспитів КРОК: пояснення Центру тестування

Прохідний бал:

У 2020 році становить 60.5 %, як і в попередні роки. Відповідно це 79 правильних відповідей зі 130 тестових завдань:

 1. Розрахунок результатів здійснюється автоматизованою системою аналізу і статистичної обробки.
 2. Студенту за правильну відповідь нараховується 1 бал, за неправильну відповідь – 0.
 3. Сума правильних відповідей перераховується у відсоток за відомою зі школи формулою співвідношення кількості правильних відповідей до кількості тестових завдань.
 4. Для студентів з результатом, близьким до величини критерію «склав», остаточний результат автоматично розраховується після застосування стандартної методики перерахунку результатів з урахуванням похибки вимірювання, яка додається до його результату.
 5. Врахування похибки вимірювання для критеріальних тестів, якими є іспити Крок, гарантує студенту, що його результат розрахований правильно, та на нього не вплинула похибка вимірювання.

Previous Next

Складаємо Крок:

10 основних пунктів:

 1. Поіменний список всіх зареєстрованих здобувачів на складання іспиту «Крок 2» та «Крок 3» із зазначенням аудиторії та зміни проведення іспиту надіслано Центром тестування до закладів вищої освіти.
 2. До будівлі корпусу здобувачі, які складають іспит у аудиторії цього корпусу, прямують за визначеним закладом вищої освіти маршрутом та сформованим графіком, за яким відбувається допуск у будівлю, де проводиться іспит. Маршрути та графік допуску повинні враховувати час, необхідний для проведення термометрії та запобігати утворенню скупчення осіб.
 3. Допуск до будівлі та участь у проведенні іспиту дозволяється лише у захисних масках або респіраторах, після температурного скринінгу та оцінки наявності ознак респіраторних захворювань (нежить, кашель, задишка тощо).
 4. Проведення температурного скринінгу та оцінку ознак респіраторного захворювання здійснюватиме працівник закладу, який має медичну освіту.
 5. У разі відсутності ознак респіраторного захворювання проводиться опитування про перебування на самоізоляції/обсервації, чи відсутні підстави для перебування на самоізоляції/обсервації. Надана інформація підтверджується письмово.
 6. Якщо температура тіла понад 37,20С є нормою, радимо завчасно звернутися до свого сімейного лікаря та отримати відповідну довідку, яка це підтверджує. Отримана довідка буде розглядатися визначеним для проведення температурного скринінгу працівником, який перевірить симптоматику того чи іншого захворювання згідно довідки та ухвалить рішення – допускати до іспиту чи ні.
 7. Здобувачі, які пройшли температурний скринінг, прямують до аудиторії. Рекомендуємо перед заходом до аудиторії відвідати санітарну кімнату та помити руки, після чого одразу прямувати до аудиторії.
 8. При вході до аудиторії особисті речі залишаються у спеціально відведеному місці. При собі залишаються паспорт, ручка, засоби індивідуального захисту (санітайзер або антисептик для рук, запасні одноразові маски або респіратор). Ручкою ставиться підпис на своєму бланку відповідей, інформованій згоді тощо.
 9. Іспит складається після проходження процедури ідентифікації на підставі паспорту, дані якого було вказано під час реєстрації для складання іспиту.
 10. Після контролю наявності недозволених під час тестування технічних засобів представником поліції охорони, за вказівкою проктора здобувач займає своє робоче місце для виконання тесту.

Більше інформації за посиланням: https://testcentr.org.ua/docs/TB/TB-2020.06.02-284.pdf

Графік проведення іспитів Крок у 2020 році

Міністерства охорони здоров’я України затвердило на 2020 рік графік проведення іспитів Крок 1, Крок 2, Крок 3 (для інтернів останнього року навчання), Крок М та Крок Б, а також додаткових іспитів Крок для студентів та інтернів, які були відсутні на іспитах у червні через карантин (наприклад, відсутність авіасполучення, транспортного сполучення між областями, перебування на самоізоляції тощо).

З відповідним наказом та графіком проведення іспитів можна ознайомитись за посиланням: https://testcentr.org.ua/docs/MoH/MoH-2020.06.01-1281.pdf 

Previous Next

МОЗ України розробило тимчасові рекомендації для організації тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» у період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19). Розповідаємо про ці рекомендації.

Проведення іспиту

Заклад освіти повинен:

 1. У день іспиту не проводити інші заходи, зокрема лабораторні роботи, контрольні та підсумкові заходи, публічні захисти дисертацій тощо.
 2. Визначити маршрути студентів або інтернів до аудиторії проведення іспиту, щоб забезпечити найменший контакт між групами та уникнути сукупчення людей.
  Розмістити банери з нагадуваннями про необхідність дотримання респіраторної гігієни та етикету кашлю.
 3. Визначити місця розсадки студентів або інтернів в аудиторії відповідно до Плану розташування посадкових місць, з дотриманням їх дистанціювання не менш ніж 1,5 метра один від одного.
 4. Максимальна кількість студентів або інтернів, які одночасно знаходяться в аудиторії для складання іспиту не має перевищувати 50 людей.

Інформація щодо скорочення кількості тестових завдань та зменшення тривалості складання іспитів Крок 2 та Крок 3

Пандемія COVID-19 поставила нас всіх у надзвичайно складні умови. Зважаючи на епідеміологічну ситуацію, перед Центром тестування при МОЗ України та закладами вищої освіти постало непросте завдання - забезпечити безпеку здоров’я при здачі випускних іспитів Крок.

 1. Попри послаблення карантину, продовжує діяти заборона на перебування у громадських місцях без засобів індивідуального захисту (респіратора або захисної маски, у тому числі виготовленої самостійно): https://bit.ly/36BJEFI
 2. Враховуючи настанови Національної служби здоров’я Великобританії «COVID-19: infection prevention and control guidance» (https://bit.ly/3ew4xVJ ) рекомендована тривалість перебування у масці залежно від її якості становить від 2 до 6 годин.
 3. Також для попередження інфікування короновірусом слід дотримуватись соціальної дистанції: http://bit.ly/392Lzn4.
 4. Ця рекомендація буде обов'язково дотримана при складанні іспитів - дистанція між здобувачами в аудиторії складатиме не менше ніж 1,5 метри. Виконання вказаної рекомендації потребуватиме суттєвого збільшення кількості аудиторій для проведення іспиту, а для окремих закладів освіти – проведення іспиту у дві зміни.
 5. Враховуючи всі обставини, після погодження з проректорами закладів вищої освіти України та інформування МОЗ України, ухвалено рішення про зменшення тривалості складання іспитів Крок 2 та Крок 3 шляхом скорочення кількості тестових завдань до 130. Тест у 130 завдань є оптимальним за довжиною. До речі, такою ж є довжина тесту для єдиного фахового вступного випробування до магістратури на правничі спеціальності.
 6. Таким чином:
 • Тривалість іспиту для українських здобувачів становитиме 2 год.10 хв.
 • Іноземних – 2 год. 40 хв.
 • Це дозволить здобувачам максимально зосередитися на завданнях тесту, а не постійно контролювати необхідність планової зміни (кожні три години) одноразових медичних масок під час проведення іспиту.
 • У випадку проведення іспиту у дві зміни буде забезпечено профілактичну дезінфекцію аудиторій між змінами.
 1. Для випускних іспитів Крок М та Б кількість тестових завдань та тривалість здачі іспиту залишаються незмінними.

В ситуації, яка склалася на сьогоднішній день ми всі повинні проявити трохи терпіння та відповідальності. Сподіваємось на ваше розуміння!

Пошук