Новини

У цей непростий для нашої країни час 15.11.2022 ДНП «Центр тестування» було проведено ліцензійні інтегровані іспити «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» та «Крок 3. Стоматологія».

Незважаючи на те, що це був важкий для кожного українця день, ми раді повідомити, що успішно склали іспит «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» 95,2 % лікарів-інтернів (5518 із 5798 осіб), «Крок 3. Стоматологія» – 93,5 % лікарів-інтернів (1397 із 1494 осіб).

Також за результатами іспитів «Крок 3. Загальна лікарська підготовка» та «Крок 3. Стоматологія» 34,46 % і 31,6 % лікарів-інтернів, відповідно, отримали найвищі бали 95,3 %, 98,7 % , 99,3 % правильних відповідей.

Для всіх тих, хто не зміг скласти вищезазначені іспити ДНП «Центр тестування» проведе додаткове складання іспитів Крок 3.

Тож ми дякуємо всім лікарям-інтернам за наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів, адже, незважаючи на ракетні обстріли, аварійні відключення світла, блекаути, ми можемо з впевненістю сказати, що наша країна в надійних руках прогресивної, мудрої та незламної молоді, яка попри всі перешкоди залишається відданою своїй майбутній професії.

Результати складання ліцензійних інтегрованих іспитів Крок 3 для лікарів-інтернів спеціальностей «Загальна лікарська підготовка» та «Стоматологія»

Шановні лікарі-інтерни! 

Повідомляємо, що результати складання ліцензійних інтегрованих іспитів Крок 3 для лікарів-інтернів спеціальностей «Загальна лікарська підготовка» та «Стоматологія», які відбулися 15.11.2022, надіслані Центром тестування до закладів освіти 24.11.2022. 

Дякуємо лікарям-інтернам за якісну підготовку та наполегливість, яку ви проявили під час підготовки до складання іспитів. 

Вітаємо лікарів-інтернів, які показали високі результати! 

Нагадуємо, що для тих лікарів-інтернів, які не змогли скласти іспит Крок 3, Центр тестування проведе додаткове складання. 

Слідкуйте за новинами на нашому сайті:https://www.testcentr.org.ua/uk/

Пам’ятаймо, що наша сила в єдності! 
Ми - єдині! Ми - Україна! 

Результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Медицина», який відбувся 04.10.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти

Шановні іноземні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Медицина», який відбувся 04.10.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів. Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Працюємо задля перемоги!

Щодо результатів складання етапу 1 ЄДКІ

Шановні здобувачі!

Незважаючи на всі перешкоди Центром тестування було успішно проведено етап 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів усіх спеціальностей.

Повідомляємо, що результати складання заключного етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальностей «Медицина», «Педіатрія», «Медична психологія», які відбулися 27-28.09.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів.

Вітаємо здобувачів, які у цей непростий для нашої країни час показали високі результати! Ми - пишаємось вами!

Тримаємо стрій! Вистоїмо, переможемо!
Все буде Україна!

Результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Фармація, промислова фармація», який відбувся 20-21.09.2022, надіслані Центром тестування до ЗВО

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів спеціальності «Фармація, промислова фармація», який відбувся 20-21.09.2022, надіслані Центром тестування до закладів вищої освіти.

Дякуємо здобувачам за якісну підготовку та наполегливість, яку вони проявили під час підготовки до складання іспитів.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: