Новини

Питання академічної доброчесності

Питання академічної доброчесності вже не перший рік є наріжним в освіті України. Відповіді на «чому?» та «навіщо?» вже давно обговорені спільнотою, імплементація «як?» успішно втілюється закладами освіти. На жаль, під час роботи ми регулярно стикаємось з ситуаціями, які змушують замислитись щодо ефективності цих дій. Проте сьогодні стався вийняток. Ми обурені.

Від Prometric надіслали лист, у якому зазначались безпрецедентні порушення академічної доброчесності від здобувачів під час складання іспитів за кордоном. Звісно, що дії порушників супроводжували не промови з щирими каяттями, а погрози та залякування родичами-високопосадовцями. Так, таке стається не вперше. І також не вперше ми намагаємось звернути увагу представників закладів освіти на комунікацію з іноземними здобувачами, які також є дзеркалом нашої системи освіти за кордоном.

Центр тестування щоденно працює над тим, щоби проєкт організації іспитів за кордоном ефективно працював. Часом це поєднується з невимовним соромом за здобувачів, які відвідують сертифікаційні центри.

Також хочемо звернутись до осіб «з того боку навушників». Так, шановні підприємці, вас не виводять з аудиторії, де відбуваються складання та не забирають буклет. Проте ви власноруч робите зі своїм життям речі набагато жахливіші — руйнуєте галузь, до якої належите, зсередини.

Висновок: шановні заклади, які ігнорують питання академічної доброчесності у роботі зі здобувачами (як іноземними, так і вітчизняними), якщо ви хочете, щоби закордоном нас сприймали виключно як країну корупціонерів та нахабних порушників, будь ласка, просто ігноруйте наш заклик. Закладам вищої освіти, які не толерують списування та «дружню допомогу» людям без знань, що становлять небезпеку для пацієнтів — висловлюємо повагу.

Сьогодні відбувся іспит «Крок 1» та АМПС для здобувачів спеціальності «Стоматологія»

На іспит зареєстрували 2922 здобувача із 22 закладів вищої освіти.

Дякуємо представникам закладів освіти, які забезпечили комфортне та безпечне проведення іспиту для своїх здобувачів в укриттях. Цього разу це не вдалось лише одному приватному столичному ЗВО.

Особливо хочемо відзначити та подякувати закладам освіти, які забезпечили місця для складання іспиту здобувачами з регіонів зі складною безпековою ситуацією.

Закликаємо заклади комунікувати та допомагати одне одному. Ворог перед міццю єдності безсилий.

Відбулись іспити КРОК 1 і АМПС

2 квітня відбулись іспити КРОК 1 і АМПС для спеціальностей: 

  • «Медицина», 
  • «Педіатрія»,
  • «Медична психологія»,
  • «Стоматологія», 
  • «Фармація, промислова фармація». 

На КРОК 1 були зареєстровані 869 здобувачів, на АМПС — 238 здобувачів із 23 ЗВО. 

Вкотре дякуємо закладам освіти, які забезпечили комфортне проведення іспитів в укриттях та закликаємо тих, хто ще не доєднався до цієї практики, підтримати Центр у прагненні зробити складання якомога безпечнішим і зручнішим. 

У роботі Центр тестування послуговується рівним ставленням до іноземних здобувачів та здобувачів-громадян України. Проте саме іноземні здобувачі вчинили наймасштабніше порушення академічної доброчесності протягом сьогоднішнього складання іспитів: з групи із 24 здобувачів для 21 особи іспит був припинений через використання заборонених технічних засобів. Ми вже повідомили правоохоронні органи про цей випадок. 

Сподіваємось, що заклад освіти цінує свою репутацію та зробить усе можливе, щоби ігнорування правил для порушників не минуло дарма. 

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00