Новини

Апеляція щодо підтвердження тестового балу ліцензійних іспитів Крок для здобувачів, які складали іспит 23 липня 2020 року

Апеляційні заяви щодо підтвердження тестового балу ліцензійних іспитів Крок можна подати до Центру тестування з 4 до 14 серпня 2020 року включно.

Розгляд апеляційних заяв здійснюватиметься з 05 серпня 2020 року.  

Для участі в апеляції виконайте наступні дії:

 1. Скачайте бланк апеляційної заяви: https://bit.ly/2YUoDBk
 2. Заповніть бланк апеляційної заяви та завірте її у ректора / проректора /директора закладу вищої освіти.
 3. Зробіть фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 4. Попередньо зареєструйтеся на проведення апеляції за посиланням: https://forms.gle/FMxnEnj25cU21eWUA
 5. Заповніть всі поля реєстраційної форми, виберіть зручний для Вас день та час апеляції, прикріпіть до форми фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 6. Надішліть до Центру тестування оригінал апеляційної заяви на адресу: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 41.
 7. Чекайте від Центру тестування на електронну пошту, вказану Вами при реєстрації,  інструкції для інсталяції відповідного застосунку, логіна та пароля для входу до нього.
 8. У вибраний Вами день та час апеляції  введіть до застосунку наданий Вам Центром тестування логін та пароль для початку процедури апеляції.
 9. Детальніше про апеляцію: https://cutt.ly/9dEtIpu
Щодо критеріїв успішного складання у 2020 році іспитів КРОК

У 2020 році у зв’язку із з встановленими карантинними обмеженнями через поширення на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 питання критеріїв успішного складання врегульовано в сторону зниження.

Затверджено такі критерії успішного складання іспитів (наказ Міністерства охорони здоров’я України від 09.07.2020 № 1572 «Про критерії успішного складання тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів у 2020 році», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27.07.2020 за № 2553/5):

 1. Для іспиту КРОК 2 на рівні 50,5 % правильних відповідей від загальної кількості тестових завдань;
 2. Для іспиту КРОК 3 на рівні 60,5 %;
 3. Для іспитів КРОК М та КРОК Б на рівні 50,5 %.

Перше додаткове складання іспитів Крок

Для здобувачів (інтернів), які були відсутні на складанні іспитів Крок у червні місяці через встановлені карантинні обмеження чи у зв’язку з іншими документально підтвердженими обставинами, визначено дату першого додаткового складання ліцензійних іспитів Крок.

Перше додаткове складання ліцензійних іспитів Крок 2, Крок 3 (для інтернів останнього року навчання), Крок Б та Крок М буде проведено 23 липня 2020 року.

Наголошуємо, що ідентифікація здобувачів, які складатимуть іспит, буде проводитися лише на підставі паспорту. Без паспорту здобувачі не допускатимуться до складання іспиту.

Апеляція щодо підтвердження тестового балу іспитів Крок на період дії карантинних обмежень

 1. Що таке апеляція щодо підтвердження тестового балу результату іспиту Крок?
 • Порядком проведення ліцензійних інтегрованих іспитів передбачено право здобувача подати апеляцію щодо підтвердження тестового балу (далі – апеляція). 
 • Розгляд апеляційних заяв здійснюватиме апеляційна комісія Центру тестування, склад та повноваження якої затверджено наказом Центру тестування від 15.06.2020 № 96. 
 • Під час апеляції здійснюється перевірка правильності визначення результату здобувача під час автоматизованої обробки бланків відповідей шляхом порівняння його бланку відповідей з протоколом його обробки, на підставі якого розраховано результат іспиту. Таким чином, під час апеляції здобувач має можливість переконатися у правильності сканування його бланку відповідей та розрахунку результату. 
 • На період дії встановлених карантинних обмежень апеляція щодо підтвердження тестового балу здійснюватиметься у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ. Тобто, приїздити до Центру тестування чи собисто заздалегідь передавати бланк апеляції до Центру тестування не потрібно.
 1. Подати апеляцію може здобувач, який складав іспит та отримав результат «не склав». Апеляції з питань відсторонення здобувача від тестування у результаті порушення процедури не розглядаються.
 1. Апеляційну заяву здобувач надсилає до Центру тестувстання рекомендованим листом. Апеляційну заяву можна скачати тут: https://bit.ly/2YUoDBk
 • Звертаємо увагу, що апеляційна заява повинна бути завірена ректором / проректором /директором закладу вищої освіти.
 1. За результатами проведення апеляції складається відповідний акт, який є остаточним.

Новий бланк сертифікату

При успішному складанні ліцензійного інтегрованого іспиту Крок видається відповідний сертифікат. Його оформлення та видачу здійснює ДО «Центр тестування».

Такі сертифікати видаються Центром тестування уповноваженому представнику закладу вищої освіти.

У зв’язку з виявленням силовими та правоохоронними органами підроблених сертифікатів про результати складання іспитів Крок, Центр тестування вживає заходів для попередження таких випадків у майбутньому та посилює елементи захисту сертифікату.

Пошук