Новини

Результати складання іспиту за спеціальністю «Фармація»

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання іспиту за спеціальністю «Фармація», який відбувся 03.06.2021 надіслані Центром тестування 11.06.2021 до закладів вищої освіти.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Результати складання іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» (для іноземних студентів)

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» (для іноземних студентів), який відбувся 26.05.2021 надіслані Центром тестування 04.06.2021 до закладів вищої освіти.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

 Викрито масштабну шахрайську схему щодо підробки документів для складання іспитів в Ужгородському національному університеті

Сьогодні майбутні лікарі-стоматологи по всій Україні складали іспит Крок 2. У Ужгородському національному університеті іспит складали 120 вітчизнчних студентів, серед яких 35 студентів, що складає майже 30% випускників Університету намагалися недоброчесно скласти іспит, залучаючи за винагороду інтернів та колишніх випускників університетів. Для цього вони розробили схему переклеювання фото у паспорті здобувача, який мав складати іспит, на фото підставної особи. Цей факт був виявлений присутніми на іспиті співробітниками Центру тестування, які про це повідомили правоохоронні органи.

На місце події прибули співробітники відділу міграційної поліції зі слідчими Головного управління поліції Закарпаття та провели документування злочину.
Наразі тривають слідчі дії, вилучені паспорти, які мають ознаки підробки.

Центр тестування і надалі здійснюватиме усі максимально можливі заходи для унеможливлення проявів шахрайства здобувачами закладів освіти під час складання іспитів Крок.

Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України за підтримку та активну співпрацю!

Більше інформації за посиланням:
https://cutt.ly/nnkB5bZ

Результати складання іспитів «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» (для вітчизняних студентів) та «Крок 2. Медична психологія»

Шановні здобувачі!

Повідомляємо, що результати складання іспитів «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» (для вітчизняних студентів) та «Крок 2. Медична психологія», які відбулися 18-19.05.2021 надіслані Центром тестування 01.06.2021 до закладів вищої освіти.

Вітаємо здобувачів, які показали високі результати!

Щодо перенесення етапу 1 ЄДКІ за спеціальністю «Стоматологія»

Інформуємо, що у зв’язку з карантинними обмеженнями, пов’язаними з поширенням на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2 та встановленням «червоного» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території міст, де знаходяться більшість закладів вищої освіти проведення етапу 1 єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) для здобувачів спеціальності «Стоматологія» переноситься на 13 травня 2021 року.

Центр тестування повідомив заклади вищої освіти про перенесення етапу 1 ЄДКІ для здобувачів спеціальності «Стоматологія» листом від 22.04.2021 № 372/01-25.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: