Новини

5 грудня 2017 року завершено реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок 3» для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія», «Лабораторна діагностика».

До Центру тестування надійшла 151 заявка.

Міністерство охорони здоров'я України повідомляє, що на виконання листа МОЗ України від 25.09.2017 №08.1-30/25354 «Про наближення змісту ліцензійних інтегрованих іспитів «Крок» до світових екзаменаційних програм» Центром тестування при МОЗ України та Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) буде проведено одноденну нараду-тренінг «Якість освіти з вакцинації: експертиза змісту ліцензійних іспитів та тестових завдань на відповідність міжнародним вимогам» із залученням голів та заступників голів комітетів фахової експертизи ліцензійних іспитів «Крок 2» для спеціальності «Медицина», відібраних за результатами відкритої реєстрації (список додається).

За результатами відкритого конкурсного відбору Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок 1» та «Крок 2» для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія» та «Фармація», на підставі поданих заявок (601) від науково-педагогічних співробітників з 19 закладів вищої освіти, Центром тестування здійснено відбір Голови та двох його заступників для кожного комітету фахової експертизи.

Вітаємо!

07 листопада 2017 року Центром тестування при МОЗ України було проведено ліцензійний іспит «Крок 3. Загальна лікарська підготовка», у якому взяли участь 940 лікарів-інтернів, з яких 546 бюджетної та 394 контрактної форм навчання. Іспит складали лікарі-інтерни із 20 закладів вищої освіти.

Експрес-аналіз результатів складання ліцензійного іспиту «Крок3. Загальна лікарська підготовка» 07.11.2017

ДО «Центр тестування» на підставі листа МОЗ України від 25.09.2017 № 08.1-30/25354 відкриває реєстрацію на Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи тестових матеріалів ліцензійних іспитів «Крок 3» (далі – Комітети фахової експертизи) для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія», «Лабораторна діагностика».