Критерій «склав»

МОЗ України встановлено такі мінімальні критерії успішного складання для інтегрованого тестового іспиту "Крок" та іспиту з англійської мови професійного спрямування як компонентів єдиного державного кваліфікаційного іспиту та тестових екзаменів у 2022 році (Наказ МОЗ України від 22.01.2021 № 106, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02.03.2021 за № 269/35891):

Крок 1

62,0 %

Всім здобувачам, які одержали на тестових екзаменах «Крок 1» результат «не склав», дозволяється повторне складання екзамену «Крок 1» не більше двох разів до найближчої сесії у терміни, затверджені МОЗ України.

У разі неперескладання екзамену «Крок 1» здобувач не допускається до наступної екзаменаційної сесії та відраховується з закладу вищої освіти як такий, що не виконав навчальний план.

Крок 2

62,0 %

Всі здобувачи, які одержали на тестовому екзамені «Крок 2» результат «не склав», не допускаються до складання державних випускних іспитів.

Ці здобувачи не отримують сертифікат іспиту, вважаються такими, що не пройшли державну атестацію, і не отримують диплом про закінчення закладу вищої освіти.

Крок 3

72,0 %

Лікарі-інтерни, які одержали на тестовому екзамені «Крок 3» результат «не склав», не допускаються до інших етапів атестації.

Ці інтерни не отримують сертифікат іспиту і не отримують сертифікат лікаря-спеціаліста. Такі інтерни можуть повторно скласти екзамен «Крок 3» в будь-який наступний термін його проведення.

Крок М

56,0 %

Здобувачи, які одержали на тестовому екзамені «Крок М» результат «не склав», не допускаються до інших етапів атестації.

Ці здобувачи не отримують сертифікат іспиту, вважаються такими, що не пройшли державну атестацію, і не отримують диплом про закінчення закладу вищої освіти. Такі здобувачи можуть повторно скласти екзамен «Крок М» не раніше, ніж через рік протягом трьох років.

Крок Б

56,0 %

Здобувачи, які одержали на тестовому екзамені «Крок Б» результат «не склав», не допускаються до інших етапів атестації.

Ці здобувачи не отримують сертифікат іспиту, вважаються такими, що не пройшли державну атестацію, і не отримують диплом про закінчення закладу вищої освіти. Такі здобувачи можуть повторно скласти екзамен «Крок Б»не раніше, ніж через рік протягом трьох років.

Іспит
з англійської мови
професійного спрямування

36,0 %

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: