Процедура підтвердження тестового бала

appeal.jpg

Загальна інформація

Що таке процедура підтвердження тестового бала результату іспиту

 • Відповідно до вимог пункту 19 розділу ІІІ Порядку, умов та строків розроблення і проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та критеріїв оцінювання результатів, затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 19.02.2019 № 419, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 20.03.2019 за № 279/33250, передбачено право здобувача на проведення процедури підтвердження тестового бала у випадку незгоди з результатами іспиту
 • Порядок проведення Державним некомерційним підприємством «Центр тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація» при Міністерстві охорони здоров’я України» (далі – ДНП «Центр тестування») процедури підтвердження тестового бала здобувачів фахової передвищої та вищої освіти зі спеціальностей галузі знань «22 Охорона здоров’я» та лікарів (провізорів)-інтернів, затверджений наказом ДНП «Центр тестування» від 05.07.2023 № 01/03/25.
 • Розгляд апеляційних заяв на проведення процедури підтвердження тестового бала здійснює комісія ДНП «Центр тестування» з проведення процедури підтвердження тестового бала, склад та повноваження якої затверджено наказом ДНП «Центр тестування» від 23.01.2024 № 01/03/06.
 • Проведення процедури підтвердження тестового бала передбачає  здійснення перевірки правильності визначення результату здобувача під час автоматизованої обробки його бланку відповідей шляхом порівняння бланку відповідей з протоколом його обробки, на підставі якого розраховано результат іспиту.
 • На період дії встановлених карантинних обмежень, пандемії, епідемії, військового стану, воєнних дій процедура підтвердження тестового бала здійснюється у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ. Тобто, приїздити до ДНП «Центр тестування» чи особисто заздалегідь передавати бланк апеляційної заяви до ДНП «Центр тестування» не потрібно.
 • ДНП «Центр тестування» не здійснює проведення процедури підтвердження тестового бала, отриманого здобувачем у результаті складання іспиту «КРОК», іспиту з англійської мови професійного спрямування, що проводилися у центрах сертифікаційного тестування у комп’ютерній формі за межами території України.

Хто може подати апеляційну заяву на проведення процедури підтвердження тестового балу

 • Подати апеляційну заяву на проведення процедури підтвердження тестового бала може здобувач, який складав іспит та отримав результат «не склав». Звернення, заяви та скарги щодо процедури проведення іспиту у частині порушення прав здобувачів комісією ДНП «Центр тестування» з проведення процедури підтвердження тестового бала не розглядаються.
 • Апеляційну заяву на проведення процедури підтвердження тестового бала здобувач надсилає до ДНП «Центр тестування» рекомендованим листом. Апеляційну заяву на проведення процедури можна завантажити тут: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 • Результат проведення процедури підтвердження тестового бала фіксується у протоколі.

Процедура підтвердження тестового бала іспиту: алгоритм дій

Термін подачі відповідної апеляційної заяви на проведення процедури підтвердження тестового бала  – 5 робочих днів з дати отримання ЗВО результату іспиту.

Для участі в апеляції виконайте наступні дії:

 1. Завантажте бланк апеляційної заяви на проведення процедури підтвердження тестового бала (далі – апеляційна заява) : https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 2. Заповніть бланк апеляційної заяви.
 3. Зробіть фото чи скан-копію апеляційної заяви на проведення процедури підтвердження тестового бала.
 4. Попередньо зареєструйтеся на проведення процедури підтвердження тестового бала за посиланням:
  https://forms.gle/TkwfqefjiayYRQpHA (запис на процедуру підтвердження тестового балу складання іспиту Крок 3 для фармацевтів/провізорів-інтернів спеціальності "Фармація", що відбувся 12.06.2024),
  https://forms.gle/67ngRyY4u4Z6L3k88 (запис на процедуру підтвердження тестового балу складання ЄДКІ для здобувачів ступеня фахової передвищої освіти за спеціальністю «Медсестринство», для здобувачів ступеня вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні за спеціальностями: «Медсестринство», «Технології медичної діагностики та лікування», «Фізична терапія, ерготерапія», що відбулися 05-06.06.2024).
 5. Заповніть всі поля реєстраційної форми, виберіть зручний для Вас день та час проведення процедури підтвердження тестового бала, прикріпіть до форми фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 6. Надішліть до ДНП «Центр тестування» оригінал апеляційної заяви на адресу: 04050, м. Київ, вул. Герцена, 31.
 7. Чекайте від ДНП «Центр тестування» на електронну пошту, вказану Вами при реєстрації,  інструкції для інсталяції відповідного застосунку, логіна та пароля для входу до нього.
 8. У вибраний Вами день та час проведення процедури підтвердження тестового бала введіть до застосунку наданий Вам ДНП «Центр тестування» логін та пароль для початку проведення процедури.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00