Процедура апеляції

appeal.jpg

Загальна інформація

Що таке апеляція щодо підтвердження тестового балу результату іспиту Крок?

 • Порядком проведення іспитів передбачено право здобувача подати апеляцію щодо підтвердження тестового балу (далі – апеляція). 
 • Розгляд апеляційних заяв здійснюватиме апеляційна комісія Центру тестування, склад та повноваження якої затверджено наказом Центру тестування від 23.01.2024 № 01/03/06.
 • Під час апеляції здійснюється перевірка правильності визначення результату здобувача під час автоматизованої обробки бланків відповідей шляхом порівняння його бланку відповідей з протоколом його обробки, на підставі якого розраховано результат іспиту. Таким чином, під час апеляції здобувач має можливість переконатися у правильності сканування його бланку відповідей та розрахунку результату. 
 • На період дії встановлених карантинних обмежень апеляція щодо підтвердження тестового балу здійснюватиметься у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ. Тобто, приїздити до Центру тестування чи особисто заздалегідь передавати бланк апеляції до Центру тестування не потрібно.

Хто може подати апеляцію щодо підтвердження тестового балу

 • Подати апеляцію може здобувач, який складав іспит та отримав результат «не склав». Апеляції з питань відсторонення здобувача від тестування у результаті порушення процедури не розглядаються.
 • Апеляційну заяву здобувач надсилає до Центру тестування рекомендованим листом. Апеляційну заяву можна завантажити тут: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 • За результатами проведення апеляції складається відповідний акт, який є остаточним.

Апеляція щодо підтвердження тестового балу іспиту: алгоритм дій

Термін подачі заявки на проведення апеляції – 5 робочих днів з дати отримання ЗВО результатів іспиту.

Для участі в апеляції виконайте наступні дії:

 1. Завантажте бланк апеляційної заяви: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 2. Заповніть бланк апеляційної заяви.
 3. Зробіть фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 4. Попередньо зареєструйтеся на проведення апеляції за посиланням:
  https://forms.gle/rxoRBTU8FLT87WyP9 (Апеляція щодо підтвердження тестового балу повторного складання ЄДКІ, Етап 1 для спеціальностей «Медицина», «Стоматологія»,  «Педіатрія», «Медична психологія», «Фармація, промислова фармація», «Фармація, промислова фармація» (з.ф.н.), що відбулися 2 квітня 2024).
 5. Заповніть всі поля реєстраційної форми, виберіть зручний для Вас день та час апеляції, прикріпіть до форми фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 6. Надішліть до Центру тестування оригінал апеляційної заяви на адресу: 04050, м. Київ, вул. Герцена, 31.
 7. Чекайте від Центру тестування на електронну пошту, вказану Вами при реєстрації,  інструкції для інсталяції відповідного застосунку, логіна та пароля для входу до нього.
 8. У вибраний Вами день та час апеляції  введіть до застосунку наданий Вам Центром тестування логін та пароль для початку процедури апеляції.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00