Процедура апеляції

appeal.jpg

Загальна інформація

Що таке апеляція щодо підтвердження тестового балу результату іспиту Крок?

 • Порядком проведення іспитів передбачено право здобувача подати апеляцію щодо підтвердження тестового балу (далі – апеляція). 
 • Розгляд апеляційних заяв здійснюватиме апеляційна комісія Центру тестування, склад та повноваження якої затверджено наказом Центру тестування від 15.06.2020 № 96. 
 • Під час апеляції здійснюється перевірка правильності визначення результату здобувача під час автоматизованої обробки бланків відповідей шляхом порівняння його бланку відповідей з протоколом його обробки, на підставі якого розраховано результат іспиту. Таким чином, під час апеляції здобувач має можливість переконатися у правильності сканування його бланку відповідей та розрахунку результату. 
 • На період дії встановлених карантинних обмежень апеляція щодо підтвердження тестового балу здійснюватиметься у ДИСТАНЦІЙНОМУ РЕЖИМІ. Тобто, приїздити до Центру тестування чи особисто заздалегідь передавати бланк апеляції до Центру тестування не потрібно.

Хто може подати апеляцію щодо підтвердження тестового балу

 • Подати апеляцію може здобувач, який складав іспит та отримав результат «не склав». Апеляції з питань відсторонення здобувача від тестування у результаті порушення процедури не розглядаються.
 • Апеляційну заяву здобувач надсилає до Центру тестування рекомендованим листом. Апеляційну заяву можна завантажити тут: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 • За результатами проведення апеляції складається відповідний акт, який є остаточним.

Апеляція щодо підтвердження тестового балу іспиту: алгоритм дій

Термін подачі заявки на проведення апеляції – 5 робочих днів з дати отримання ЗВО результатів іспиту.

Для участі в апеляції виконайте наступні дії:

 1. Завантажте бланк апеляційної заяви: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/form-of-appeal-letter-mle.doc
 2. Заповніть бланк апеляційної заяви.
 3. Зробіть фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 4. Попередньо зареєструйтеся на проведення апеляції за посиланням:
  https://forms.gle/tyRiDav7KkEsHusn7 (додаткове складання: Етап 1 ЄДКІ: інтегрований тестовий іспит «Крок 1» та іспит з англійської мови професійного спрямування  для здобувачів спеціальностей "Медицина", "Медична психологія", "Педіатрія",  "Стоматологія", "Фармація, промислова фармація", що відбулися 26  вересня 2023).
 5. Заповніть всі поля реєстраційної форми, виберіть зручний для Вас день та час апеляції, прикріпіть до форми фото чи скан-копію апеляційної заяви.
 6. Надішліть до Центру тестування оригінал апеляційної заяви на адресу: 04050, м. Київ, вул. Герцена, 31.
 7. Чекайте від Центру тестування на електронну пошту, вказану Вами при реєстрації,  інструкції для інсталяції відповідного застосунку, логіна та пароля для входу до нього.
 8. У вибраний Вами день та час апеляції  введіть до застосунку наданий Вам Центром тестування логін та пароль для початку процедури апеляції.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: