Складання іспитів КРОК за кордоном

До уваги вітчизняних та іноземних здобувачів вищої освіти, які в умовах воєнного стану проживають / тимчасово перебувають за межами України!

На виконання вимог Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 28 березня 2018 р. № 334 (зі змінами) та Державної антикорупційної програми на 2023 – 2025 роки, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 04.03.2023 № 220, єдиний державний кваліфікаційний іспит, як оцінювання якості результатів навчання є основною та обов’язковою формою державної атестації для всіх здобувачів вищої освіти, які навчаються за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я».

Звертаємо увагу, що цей іспит є обов’язковим для складання як для здобувачів, які перебувають на території України, так і для здобувачів, які проживають / тимчасово перебувають за межами України!

У разі перебування здобувача за межами України він матиме можливість скласти іспит у центрах сертифікаційного тестування. Наразі, Центром тестування здійснюється робота щодо визначення дат проведення складання іспитів та переліку центрів сертифікаційного тестування.

КРОК 2 за межами України

Ваша підготовка до іспитів уже наближається до фінішної прямої, шановні здобувачі. Отже, нам саме час презентувати нашого неймовірного закордонного партнера і розпочати онлайн-реєстрацію на складання іспиту КРОК 2.

Потужна співпраця зі світовим лідером із проведення сертифікованого / ліцензійного тестування — «Prometric» — посприяла ефективній організації іспитів КРОК за кордоном.

Понад 30 років наші партнери здійснюють тестування з метою встановлення професійних компетентностей здобувачів та фахівців у різних галузях. Загальна кількість їхніх центрів сертифікаційного тестування складає 14 тисяч, у яких станом на кінець 2022 року успішно проведено іспити для 7 мільйонів осіб в усьому світі.

Центри «Prometric» міжнародно визнані серед європейських, американських та азійських медичних асоціацій. Їм довіряють проведення своїх іспитів Медична рада Канади, Національна рада медичних екзаменаторів (США), Міжнародна рада сертифікації спеціальностей, Міжнародна рада з оцінювання екологічних ризиків та ще багато відомих установ та організацій державних і міжнародних рівнів.

Порядок проведення іспитів у центрах «Prometric» відповідає основним етапам проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ), визначеними у наказі Міністерства охорони здоров’я України. Отже, для здобувачів, які складатимуть ЄДКІ як на території Україні, так і за межами території України у центрах «Prometric», будуть створені однакові умови його проведення, що забезпечить об’єктивність та надійність результатів іспитів.

З приємністю розпочинаємо онлайн-реєстрацію на іспит КРОК 2 на сайті «Prometric». Детальна інструкція у відео. Бажаємо успіхів!

КРОК 1 та АМПС за межами України

Шановні здобувачі, реєстрацію на додаткову/повторну сесію складання іспиту КРОК 1 (та його окремі компоненти: КРОК 1 або АМПС) на сайті Prometric розпочато. Сесія триватиме з 31.07 – 11.08. Успіхів!

Реєстрацію на КРОК 1 та АМПС за кордоном уже розпочато. Кілька корисних посилань та порад для вас, шановні здобувачі. 

Інструкція з онлайн-реєстрації на іспит КРОК: bit.ly/3N8leJx

Розділ з найпоширенішими питаннями та відповідями на сайті Prometric (у розділі є й посилання на технічну підтримку Promteric): bit.ly/3J4dtTR

Локації проведення КРОК 1 та АМПС за кордоном: bit.ly/42CnLS8

Телеграм-канал від Центру тестування, який стосується складання іспитів за кордоном: https://t.me/+zehi6-y4Sso4ODli 

Лайфгак для оптимального пошуку конкретної локації, де хочете складати іспит. Наступним кроком після введення ID-коду є пошук потрібної вам локації. Спочатку введіть конкретне місто автоматично підтягнеться назва відповідної країни.

Якщо при реєстрації ви бачите помилку у своїх даних, будь ласка, зверніться до закладу освіти, які надавали нам цю інформацію, щоби вони могли надати нам відповідний перелік правок у систему.

КРОК за межами України у питаннях та відповідях

Відповідаємо на найпоширеніші питання

Перелік міст, де складатиметься КРОК 2 за кордоном

Локації для КРОК 2 у таблицях (якщо місто вказане не один раз, там розташовано кілька центрів).

Послідовність дій здобувача, який складатиме ЄДКІ за межами території України

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 28.03.2023 № 269 «Про внесення змін до Порядку здійснення єдиного державного кваліфікаційного іспиту для здобувачів ступеня вищої освіти магістр за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я» ДНП «Центр тестування» продовжує здійснювати усі організаційно-підготовчі заходи щодо проведення іспитів за межами території України.

Інформуємо, що для складання іспиту за межами території України здобувач має виконати наступний алгоритм дій:

  1. Повідомте заклад освіти, у якому Ви навчаєтеся, назву країни, у якій Ви складатимете іспит.
  2. Відслідковуйте на вебсайті ДНП «Центр тестування» інформацію щодо місць знаходження центрів сертифікаційного тестування у обраній Вами країні: https://www.testcentr.org.ua/uk/.
  3. Відслідковуйте на вебсайті ДНП «Центр тестування» у розділі Графік іспитів інформацію щодо дати проведення іспитів у центрах сертифікаційного тестування за межами території України.
  4. Отримайте у закладі освіти свій унікальний ID-код здобувача для реєстрації та складання іспитів. ID-код здобувача надається ДНП «Центр тестування» до закладу освіти.
  5. Використовуючи Ваш унікальний ID-код зареєструйтеся на сторінці центру сертифікаційного тестування на складання іспиту, вибравши назву іспиту, локацію центру сертифікаційного тестування, дату та час складання.
Послідовність дій здобувача, який складатиме ЄДКІ за межами території України

Дати проведення іспитів у центрах сертифікаційного тестування

У центрах сертифікаційного тестування (далі – ЦСТ) здобувачі зможуть скласти іспити КРОК 1, КРОК 2 та іспит з англійської мови професійного спрямування (далі – АМПС) у дати, що затверджені графіком проведення ЄДКІ у 2023 році (наказ МОЗ України від 18 травня 2023 року № 929).

Відповідно до графіка у червні місяці 2023 року скласти іспит  КРОК 1, КРОК 2 та іспит з англійської мови професійного спрямування (далі – АМПС) за межами території України можна у наступні дати:

Дата проведення Назва іспиту та спеціальність
20 – 21.06.2023 ЄДКІ, КРОК 2 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія»
20 – 21.06.2023 ЄДКІ, КРОК 2 для спеціальності «Стоматологія»
20 – 21.06.2023 ЄДКІ, КРОК 2 для спеціальності «Фармація, промислова фармація»
26 – 30.06.2023 ЄДКІ, КРОК 1 та АМПС зі спеціальності «Фармація, промислова фармація» (для здобувачів денної та заочної форм навчання)
26 – 30.06.2023 ЄДКІ, КРОК 1 та АМПС для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія»
26 – 30.06.2023 ЄДКІ, КРОК 1 та АМПС для спеціальності «Стоматологія»
22 – 27.06.2023 Додаткове/повторне складання ЄДКІ, КРОК 2 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
01 – 09.07.2023 Додаткове/повторне складання ЄДКІ, КРОК 1 та АМПС для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
10 – 13.07.2023 Додаткове/повторне складання ЄДКІ, КРОК 2 для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
31.07.2023 – 11.08.2023 Додаткове/повторне складання ЄДКІ, КРОК 1 та АМПС для спеціальностей «Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
11.09.2023 – 15.09.2023 додаткове складання ЄДКІ КРОК 2 для спеціальностей
«Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
(для здобувачів, які були відсутні з поважної задокументованої причини на додатковому/повторному складанні іспиту КРОК 2)
18.09.2023 – 29.09.2023 додаткове складання ЄДКІ КРОК 1 та АМПС для спеціальностей
«Медицина», «Медична психологія», «Педіатрія», «Стоматологія», «Фармація, промислова фармація»
(для здобувачів, які були відсутні з поважної задокументованої причини на додатковому/повторному складанні іспиту КРОК 1 та АМПС)

З повним Графіком проведення ЄДКІ у 2023 році можна ознайомитись за посиланням: https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/Графік_проведення_ЄДКІ_2023.pdf

Інтерактивна карта географії проведення іспиту КРОК 2 за межами України

Чат-бот ДНП «Центр тестування»
Чат-бот ДНП «Центр тестування»

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: