Новини

Відеозапис розмови проректора НМУ ім. Богомольця Никитюка О. з представниками Центру тестування

21 лютого Центр тестування отримав лист МОЗ України щодо надання Комісії Міністерства копій усієї наявної документації про підготовку та організацію проведення ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок» у НМУ ім. О.О.Богомольця 20 лютого 2018 року.

Одні з головних цінностей роботи Центру тестування – відкритість та прозорість. На виконання Наказу МОЗ України, а також з метою сприяння роботі Комісії, в.о. директора Войтенко Л. передала на розгляд Комісії копії усіх необхідних документів, а також відеозапис розмови з проректором НМУ Никитюком О. щодо пропозицій університету вирішити питання проведення іспитів «Крок» для їх студентів.

Наголошуємо, що Никитюк О. був поінформований про те, що у приміщенні вестиметься відеозапис, та не висловив жодних застережень з цього приводу.

Повна версія відеозапису уже опрацьовується Комісією, та у разі потреби буде передана до правоохоронних органів. Для загального розуміння ситуації, публікуємо частину відео з найбільш кричущими моментами, які свідчать про провокацію Центру тестування з боку НМУ на здійснення протиправних дій та порушення Закону України «Про публічні закупівлі».