Новини

Реєстрація на другу сесію складання іспиту IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році

18 грудня 2018 року Центр тестування при МОЗ України як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Science, ВІДКРИВАЄ реєстрацію бажаючих студентів 6-х курсів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на другу сесію складання IFOM Clinical Science у 2018-2019 навчальному році англійською та українською мовами.

Реєстрація за наявності вільних місць триватиме до 10 січня 2019 року.

IFOM Clinical Science проводиться з метою надання студентам можливості перевірити свої знання з іспиту «Міжнародні основи медицини» та отримати сертифікат NBME про відповідність рівня професійної компетентності у випадку результату 602 бали або вище.

Для студентів, які склали на базі Центру тестування IFOM Clinical Science на рівні 425 балів або вище та зареєстровані ЗВО на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2019 році, Центр тестування може зарахувати цей результат.

Критерій 425 балів був визначений на підставі аналізу результатів тестування студентів у березні 2018 року та буде діяти впродовж 2018-2019 навчального року.

Участь студента у складанні IFOM Clinical Science незалежно від результату не позбавляє його права на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2019 році.

Іспит проходитиме згідно з правилами NBME в комп’ютерному форматі в м. Києві на базі Центру тестування.

При реєстрації перевага надаватиметься особам, які зараз навчаються у ЗВО.

Вартість участі в іспиті становить 150 доларів США у гривневому еквіваленті.

З детальною інформацією про іспит IFOM Clinical Science можна ознайомитися за посиланням.

Для реєстрації на складання IFOM Clinical Science англійською мовою необхідно заповнити анкету за посиланням:
https://goo.gl/forms/P1B3w9gQTZsVx4Ih2

Для реєстрації на складання IFOM Clinical Science українською мовою необхідно заповнити анкету за посиланням:
https://goo.gl/forms/xEr94gtdnKIPsbZp1