Новини

Інформація для підготовки студентів, що складатимуть «Крок 2. ЗЛП» у 2019 році

Відтепер на нашому офіційному сайті у розділі «Готуємося до іспиту» публікуватимуться ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту. Відтепер на нашому офіційному сайті у розділі «Готуємося до іспиту» публікуватимуться ПРИКЛАДИ ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ, згруповані у блоки за медичними профілями відповідно до структури змісту іспиту. 

Наприклад, для іспиту «Крок 2. ЗЛП» – це терапевтичний, хірургічний, педіатричний, акушерсько-гінекологічний профілі та ООЗ, гігієна. 

Опубліковані матеріали міститимуть тестові завдання екзаменаційних буклетів останніх двох років, що мають належні психометричні показники. Зміст матеріалів оновлюватиметься кожного року. Перші зразки будуть опубліковані на нашому сайті для іспиту «Крок 2. ЗЛП». Поступово вони оприлюднюватимуться для інших спеціальностей. 

Наголошуємо, що Центр тестування не оприлюднює «банки» тестових завдань. Ми не несемо відповідальності за зміст тестових завдань, що опубліковані іншими інтернет-ресурсами.

Опубліковані приклади тестових завдань на нашому офіційному сайті є ознайомлювальним матеріалом, який в жодному разі не має бути основним джерелом для підготовки до ліцензійних іспитів.

Для підготовки до ліцензійного іспиту «Крок 2. ЗЛП» окрім навчально-методичної літератури, Центр тестування рекомендує використовувати матеріали найавторитетніших світових інтернет-ресурсів: 

Багато інформації з доказових джерел можна знайти українською мовою у відкритому доступі на освітніх інтернет-платформах. Зокрема це інтернет-платформа Progress. Центр тестування вдячний команді редакторів Progress`у за серію перекладів рекомендацій ACIP, що цього року були опубліковані та розповсюджені серед студентів. Бажаємо усім плідного навчання та успіхів у підготовці до ліцензійних іспитів!