Новини

Інформація для викладачів та студентів, що складатимуть «Крок 2. ЗЛП» у 2019 році

Центр тестування продовжує включення до ліцензійних іспитів тестових завдань, що базуються на сучасних медичних знаннях, протоколах лікування та принципах доказової медицини.

Так, зважаючи на недостатній рівень знань студентів принципів вакцинації за результатами складання іспиту «Крок 2. ЗЛП» у 2018 році, а також з метою збереження уваги студентів і викладачів до цієї актуальної теми, Центром тестування у 2019 році до іспиту «Крок 2» будуть включені також тестові завдання з вакцинації.

Зміст тестових завдань базуватиметься на діючій нормативній базі, зокрема, наказі МОЗ від 11.08.2014 № 551, оновленому Календарі профілактичних щеплень (наказ МОЗ від 18.05.2018 № 947), а також на рекомендаціях ACIP, які можна знайти на офіційному сайті CDC (https://www.cdc.gov/vaccines/acip/index.html, https://www.cdc.gov/vaccines/index.html).

Враховуючи зміну акцентів у системі охорони здоров’я на профілактичну медицину та з метою актуалізації питань профілактики неінфекційних хвороб, Центром тестування, в межах прийнятої структури змісту іспиту «Крок 2. ЗЛП», у тесті 2019 року увага приділятиметься також тестовим завданням, присвяченим основним питанням первинної та вторинної (раннє виявлення) профілактики найпоширеніших неінфекційних хвороб: серцево-судинні захворювання; злоякісні новоутворення (рак шийки матки, рак молочної залози, колоректальний рак, рак легень, рак простати); цукровий діабет; хронічні респіраторні захворювання (ХОЗЛ та астма).

Зі структурою змісту іспиту можна ознайомитися на офіційному сайті Центру тестування. Більш детально ознайомитися зі змістом та переліком тем, що виносяться на іспит «Крок 2» можна у Галузевих стандартах вищої освіти, які також можна знайти на нашому сайті.