Новини

До відома Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи ліцензійного іспиту «Крок 3. Загальна лікарська підготовка»

Повідомляємо, що 17 травня 2018 року Центром тестування при МОЗ України та Директоратом науки, інновацій, освіти та кадрів МОЗ України буде проведено одноденну нараду-тренінг «Напрями вдосконалення післядипломної освіти лікарів за результатами складання субтесту з завдань типу USMLE».

До участі у нараді-тренінгу залучаються голови та заступники голів комітетів фахової експертизи ліцензійного іспиту «Крок 3» для спеціальності «Медицина», які відібрані Центром тестування за результатами відкритого конкурсного відбору (https://goo.gl/NvyD1D).

Під час наради-тренінгу будуть розглядатися питання розроблення рекомендацій щодо зміни навчальних програм і удосконалення змісту підготовки в інтернатурі за результатами складання лікарями-інтернами субтесту з завдань типу USMLE та проведено тренінг учасників щодо написання тестових завдань ліцензійних іспитів, методики здійснення первинної, технічної та фахової експертизи завдань.

Лист відповідного змісту, який був надісланий до закладів вищої освіти, додаємо:
https://www.testcentr.org.ua/docs/TB/TB-2018.05.05-22-01-6-11357.pdf