Новини

Інформація для студентів, яким результат успішного складання IFOM CSE буде зараховано як успішне складання «Крок 2. ЗЛП»

Інформуємо, що 10 травня 2018 року Центром тестування було надіслано листи до Вінницького національного медичного університету, Одеського національного медичного університету, Української медичної стоматологічної академії, Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна, Харківського національного медичного університету з повідомленням прізвищ студентів, які успішно склали у 2017-2018 навчальному році іспит IFOM CSЕ (International Foundations of Medicine. Clinical Sciences) у web-форматі англійською мовою.

Студенти, які успішно склали IFOM CSЕ, на підставі листа МОЗ України від 29.09.2017 № 08.1-30/26002 «Щодо іспитів IFOM» звернулися до Центру тестування з заявою щодо зарахування результату IFOM CSЕ, як результату успішного складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2018 році.

Конвертація результатів IFOM CSЕ для цих студентів у багатобальну нормовану шкалу ліцензійного іспиту та видача сертифікатів буде здійснена Центром тестування паралельно з видачею результатів іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка».