Новини

Previous Next

З метою налагодження міжнародної співпраці та обміном досвідом між установами делегація у складі МОЗ України, керівництва Центру тестування та Національного медичного університету імені О. О. Богомольця відвідали Медичний університет Перської затоки

Під час візиту відбулися зустрічі з керівництвом Медичного університету Перської затоки (Gulf Medical University), його професорсько-викладацьким складом та студентами.

Сторони обговорили актуальні питання розвитку  освіти у галузі знань «Охорона здоров’я» та можливі напрямки і шляхи її удосконалення, ознайомились з системою забезпечення якості освітнього процесу в Медичному університеті Перської затоки, вивчили досвід роботи Центру тестування університету та обмінялись досвідом з проведення незалежного оцінювання знань здобувачів, змісту, форми атестації здобувачів та процедури її проведення.

Під час зустрічі сторони домовилися про співпрацю з іноземними колегами, що сприятиме новим можливостям для вдосконалення роботи Центру тестування та підготовки медичних кадрів в Україні.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: