Новини

Щодо проявів академічної недоброчесності здобувачами закладів освіти під час складання іспитів КРОК

26 жовтня 2021 року Центром тестування для майбутніх лікарів, лікарів-стоматологів та провізорів проведено додаткове складання іспитів КРОК 1 та КРОК 2. Відповідно до встановлених вимог, додаткове складання проводилося для  здобувачів, які були відсутні під час проведення основного / повторного складання іспитів за графіком 2021 року з поважної, документально підтвердженої причини.

На додаткове складання іспитів був зареєстрований 331 здобувач. Іспит проходив у місті Києві на базі Національного медичного університету імені О. О. Богомольця.

На жаль, під час складання іспитів два здобувача одного із медичних вишів намагалися недоброчесно скласти іспит, залучаючи за винагороду колишніх випускників медичних університетів та працюючих лікарів. Для цього вони переклеїли фото у паспорті здобувача, який мав складати іспит, на фото підставної особи. Цей факт був виявлений присутніми на іспиті співробітниками Центру тестування, які повідомили про це правоохоронні органи.

На місце події прибули співробітники правоохоронних органів та провели документування злочину. Наразі тривають слідчі дії, вилучено паспорти, які мають ознаки підробки.

Для 5 здобувачів було припинено складання іспиту через їх намагання використати недозволені під час тестування технічні пристрої: мобільні телефони, мікронавушники, смарт-годинники, передавачі. 

Центр тестування і надалі здійснюватиме усі максимально можливі заходи для унеможливлення проявів шахрайства та академічної недоброчесності здобувачами закладів освіти під час складання іспитів КРОК.

Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України та Департаменту міграційної поліції України за підтримку та активну співпрацю!

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: