Новини

Викрито масштабну шахрайську схему зі складання іспитів у медичних вишах столиці

За сприяння ДО "Центр тестування" співробітниками Головного управління по боротьбі з корупцією та оргзлочинністю Служби безпеки України, слідчими Нацполіції, під процесуальним керівництвом прокуратури викрито масштабну шахрайську схему зі складання іспитів у медичних вишах столиці.

За даними досудового слідства, оборудку організував колишній проректор одного з київських медичних університетів. Прикриваючись знайомствами у МОЗ України та у ДО «Центр тестування», зловмисник обіцяв студентам-медикам забезпечити успішне проходження ліцензованих іспитів «КРОК» та видачу Сертифікатів. (Більше інформації за посиланням: (https://cutt.ly/VkJ1i5Z)

Шановні студенти!

Тож, аби не бути ошуканим, радимо Вам перевіряти інформацію та відхиляти будь-які пропозиції щодо шахрайських дій.

Для Вашої безпеки ДО «Центр тестування» розробив та ввів у дію модуль для перевірки автентичності отриманих здобувачами Сертифікатів про результати складання іспитів КРОК, де Ви завжди зможете їх перевірити.

Для цього Вам слід перейти за посиланням https://cert.testcentr.info/ та ввести у відповідні поля наступну інформацію з Вашого Сертифікату:

  1. № Сертифікату;
  2. назва іспиту;
  3. ідентифікаційний екзаменаційний код здобувача.

На даному етапі реєстр Сертифікатів містить інформацію про Сертифікати за результатами складання іспитів з 2010 по 2020.

Інформуємо, що на Сертифікатах 2021 року розміщений QR-код відсканувавши який Ви зможете швидко перевірити Сертифікат.

Сертифікати здобувачів за інші роки будуть поступово додані до сервісу перевірки Сертифікатів.

Актуальну інформацію щодо іспитів КРОК ви завжди можете дізнатися на вебсайті ДО «Центр тестування» та на офіційній сторінці у Facebook.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: