Новини

Previous Next

ДО «Центр тестування» розпочинає активну співпрацю з Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти»

Від сьогодні ДО «Центр тестування» розпочинає активну співпрацю з Державною освітньою установою «Навчально-методичний центр з питань якості освіти» (надалі – ДОУ НМЦ), що здійснює організаційний супровід проведення акредитації напрямів підготовки (спеціальностей) у закладах освіти та експертизи освітньо-професійних програм у сфері фахової передвищої освіти. На зустрічі з керівництвом ДОУ НМЦ, було обговорено багато важливих та стратегічних питань, які стосуються фахової передвищої медичної освіти.

Поділяючи спільну позицію, що активна співпраця ДО «Центр тестування» та ДОУ НМЦ сприятиме підвищенню якості медичної освіти у закладах фахової передвищої освіти, було підписано Меморандум про співпрацю та партнерство.

В рамках Меморандуму, Сторони співпрацюватимуть у проведенні спільних заходів з питань якості фахової передвищої освіти у галузі знань 22 «Охорона здоров’я». ДО «Центр тестування» надаватиме до ДОУ НМЦ аналітичну інформацію щодо результатів атестації студентів закладів фахової передвищої освіти у формі єдиного державного кваліфікаційного іспиту для врахування під час проведення акредитації. Планується реалізація інших форм співробітництва, що спрямовані на підвищення якості фахової передвищої освіти України у галузі знань 22 «Охорона здоров’я». 

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 9:15 - 18:00
     Пт. 9:15 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: