Новини

Центр тестування спільно з СБУ та Департаментом міграційної поліції Національної поліції України активно здійснює відповідні заходи щодо об’єктивного та прозорого проведення іспитів «КРОК» та унеможливлення проявів академічної недоброчесності

Зокрема, під час проведення 30.06.2021 складання ІТІ «КРОК-1» та іспиту з англійської мови професійного спрямування в Українському національному хіміко-технологічному університеті Центром тестування спільно з Службою безпеки України та Департаментом міграційної поліції Національної поліції України, у ході ідентифікації здобувачів виявлено «двійника» громадянина Нігерії із паспортним документом його співвітчизника, що містив ознаки підроблення.

Так, «двійник» нігерієць колишній студент Львівський національний медичний університет імені Данила Галицького, намагався потрапити в аудиторію Українського національного хіміко-технологічного університету, видаючи себе за студента ПЗВО «Дніпровський медичний інститут традиційної і нетрадиційної медицини».

За вказаним фактом підрозділом дізнання відділення поліції № 5 Дніпровського районного управління поліції Головного управління НП в Дніпропетровській області зареєстроване кримінальне провадження № 12021046650000460 від 30.06.2021 за ознаками вчинення злочину відповідальність за який, передбачена ч. 4 ст. 358 ККУ.

Центр тестування буде клопотати щодо анулювання посвідок даними громадянам.

Шановні студенти! Ставтеся відповідально до складання іспитів та дотримуйтесь принципів академічної доброчесності! Пам’ятайте про відповідальність перед законом та невідворотність покарання.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: