Новини

Previous Next

Робоче засідання Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка»

8 лютого 2018 року у Центрі тестування в розвиток наради-тренінгу «Якість освіти з вакцинації: експертиза змісту ліцензійних іспитів та тестових завдань на відповідність міжнародним вимогам» (07.12.2018) відбулося робоче засідання Голів та заступників Голів комітетів фахової експертизи ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка».

Засідання проводилося з метою наповнення екзаменаційного банку іспиту тестовими завданнями відповідно до структури іспиту, у тому числі тестовими завданнями, що базуються на даних доказової медицини та фокусуються на пріоритетних актуальних питаннях профілактики захворювань, вакцинації та імунізації.

На засіданні була здійснена фахова експертиза 431 тестового завдання, з яких 156 питань стосуються профілактики захворювань, вакцинації та імунізації.

Екзаменаційний тест іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» 2018 року міститиме питання з вакцинації. Джерела для підготовки до іспиту з питань вакцинації будуть оприлюднені до кінця лютого.

Дякуємо всім учасникам за плідну роботу!