Новини

Реєстрація на іспит IFOM CLINICAL SCIENCES

Триває реєстрація на іспит IFOM CLINICAL SCIENCES, що відбудеться в лютому-березні 2018 року. Наступна сесія IFOM CLINICAL SCIENCES проходиме в літній період.


Next IFOM Clinical Sciences sessions are scheduled for February-March 2018 and Summer 2018.

For registration to take exam in February-March 2018 please fill in the application form


Центр тестування як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Sciences, здійснює реєстрацію бажаючих студентів 6-го курсу, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на складання IFOM Clinical Sciences англійською мовою. В іспиті можуть брати участь як іноземні, так й українські студенти.

 

Реєстрація а найближчу сесію триватиме до 12 лютого 2018 року.

IFOM Clinical Sciences проводиться з метою надання студентам можливості перевірити свої знання за міжнародними стандартами та отримати сертифікат NBME про відповідність рівня професійної компетентності у випадку результату 602 бали або вище.

Для студентів, які склали на базі Центру тестування IFOM Clinical Sciences на рівні 501 бал або вище та зареєстровані ВНЗ на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», Центр тестування може зарахувати цей результат як результат успішного складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2018 році.

Критерій 501 бал був визначений на підставі аналізу результатів тестування студентів у червні-липні 2017 року та буде діяти впродовж 2017–2018 навчального року.

Участь студента у складанні IFOM Clinical Sciences незалежно від результату не позбавляє його права на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2018 році.

Іспит проходитиме згідно з правилами NBME в комп’ютерному форматі в м. Києві на базі Центру тестування.

Вартість участі в іспиті становить 200 доларів США у гривневому еквіваленті.

З детальною інформацією про іспит IFOM Clinical Sciences можна ознайомитися за посиланням.

Для реєстрації на лютий-березень 2018 року необхідно заповнити анкету.


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНОМОВНИХ СТУДЕНТІВ

Наразі тривають перемовини з NBME щодо проведення IFOM Clinical Sciences у комп’ютерному/паперовому форматі українською мовою. Для остаточного рішення, яке приймає NBME, Центр тестування вивчає попит на IFOM Clinical Sciences українською мовою.

Якщо Ви бажаєте складати IFOM Clinical Sciences українською мовою, просимо заповнити коротку анкету.