Новини

Перший етап ЄДКІ для студентів-стоматологів: складові, зміст та формат

23 квітня студенти-стоматологи третього курсу складатимуть перший етап єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ).

На складання першого етапу ЄДКІ за поданням ЗВО всього зареєстровано 3623 студентів, з яких 2324 вітчизняних та 1299 іноземних (448 російськомовних та україномовних, 851 англомовних) студентів.

До першого етапу ЄДКІ входять:

  1. Іспит КРОК 1.

Іспит КРОК 1 вже більше п’ятнадцяти років є складовою частиною атестації студентів-стоматологів, а тому технологія його створення, проведення та підготовки до нього добре знайома як студентам, так і викладачам ЗВО. За своїм змістом він охоплює 9 дисциплін циклу загальної підготовки: https://www.testcentr.org.ua/uk/edki

Тест міститиме 150 тестових завдань.

  1. Іспит з іноземної мови професійного спрямування.

Це друга складова ЄДКІ, що має на меті оцінити рівень розуміння предметної іноземної мови, у т.ч. термінології фундаментальних медичних наук.

Студенти складатимуть іспит з іноземної мови, яку вивчали у ЗВО. Зокрема, іспит з іноземної мови вітчизняні студенти складатимуть 3-ма мовами: англійською – 2263 студентів, німецькою –52 студенти, французькою – 9  студентів.

Іноземні студенти  іспит з іноземної мови професійного спрямування складатимуть також трьома мовами: українською – 16 студентів,  російською - 432 студенти, англійською – 851 студент.

Тест міститиме 30 тестових завдань.

Звертаємо увагу, що іспит з іноземної мови професійного спрямування проходитиме одночасно разом з іспитом КРОК 1. Проте цей іспит є окремим компонентом ЄДКІ, а тому студент отримує окремий результат.

Складання першого етапу ЄДКІ для вітчизняних студентів триватиме 3 год.30 хв., для іноземних студентів – 4 год.