Новини

Викрито масштабну шахрайську схему щодо підробки документів для складання іспитів в Ужгородському національному університеті

Сьогодні майбутні лікарі-стоматологи по всій Україні складали іспит Крок 2. У Ужгородському національному університеті іспит складали 120 вітчизнчних студентів, серед яких 35 студентів, що складає майже 30% випускників Університету намагалися недоброчесно скласти іспит, залучаючи за винагороду інтернів та колишніх випускників університетів. Для цього вони розробили схему переклеювання фото у паспорті здобувача, який мав складати іспит, на фото підставної особи. Цей факт був виявлений присутніми на іспиті співробітниками Центру тестування, які про це повідомили правоохоронні органи.

На місце події прибули співробітники відділу міграційної поліції зі слідчими Головного управління поліції Закарпаття та провели документування злочину.
Наразі тривають слідчі дії, вилучені паспорти, які мають ознаки підробки.

Центр тестування і надалі здійснюватиме усі максимально можливі заходи для унеможливлення проявів шахрайства здобувачами закладів освіти під час складання іспитів Крок.

Дякуємо Міністерству охорони здоров'я України за підтримку та активну співпрацю!

Більше інформації за посиланням:
https://cutt.ly/nnkB5bZ

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: