Новини

Previous Next

Центром тестування проведено іспит IFOM Clinical Sciences

20-21 грудня 2017 року Центром тестування проведено іспит IFOM Clinical Sciences для студентів 6-го курсу навчання, які виявили бажання перевірити свої знання за міжнародними стандартами та зареєструвалися на складання цього іспиту у грудні 2017 року.

У тестуванні взяли участь 26 студентів з 9 навчальних закладів України: Запорізького державного медичного університету, Дніпропетровської медичної академії, Івано-Франківського національного медичного університету, Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, Одеського національного медичного університету, Сумського державного університету, Української медичної стоматологічної академії, Харківського національного медичного університету та Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна.

Бажаємо успіху всім студентам, що брали участь у тестуванні! Разом з Вами чекаємо інформацію від NBME щодо результатів.

Нагадуємо, що реєстрація бажаючих студентів 6-х курсів, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на складання IFOM Clinical Sciences англійською мовою у лютому-березні 2018 триває. Для реєстрації необхідно заповнити анкету за посиланням.