Новини

Центр тестування відкриває реєстрацію на іспит IFOM CLINICAL SCIENCES, що відбудеться в листопаді-грудні 2017 року

20 жовтня 2017 року Центр тестування як організація, уповноважена Національною радою медичних екзаменаторів (NBME) на адміністрування іспиту IFOM Clinical Sciences, відкриває реєстрацію бажаючих студентів 6-го курсу, що навчаються за спеціальностями «Лікувальна справа», «Педіатрія», «Медико-профілактична справа», на складання IFOM Clinical Sciences англійською мовою.

Реєстрація триватиме до 20 листопада 2017 року.

IFOM Clinical Sciences проводиться з метою надання студентам можливості перевірити свої знання за міжнародними стандартами та отримати сертифікат NBME про відповідність рівня професійної компетентності у випадку результату 602 бали або вище.

Для судентів, які склали на базі Центру тестування IFOM Clinical Sciences на рівні 501 бал або вище та зареєстровані ВНЗ на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка», Центр тестування може зарахувати цей результат як результат успішного складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2018 році.

Критерій 501 бал був визначений на підставі аналізу результатів тестування студентів у червні-липні 2017 року та буде діяти впродовж 2017–2018 навчального року.

Участь студента у складанні IFOM Clinical Sciences незалежно від результату не позбавляє його права на складання ліцензійного іспиту «Крок 2. Загальна лікарська підготовка» у 2018 році.

Іспит проходитиме згідно з правилами NBME в комп’ютерному форматі в м. Києві на базі Центру тестування.

Вартість участі в іспиті становить 200 доларів США у гривневому еквіваленті.

Впродовж 2017-2018 н.р. студенти мають можливість скласти цей іспит два рази.

З детальною інформацією про іспит IFOM Clinical Sciences можна ознайомитися за посиланням.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету за посиланням: https://goo.gl/tV7UoV


ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ УКРАЇНОМОВНИХ СТУДЕНТІВ
 

Наразі тривають перемовини з NBME щодо проведення IFOM Clinical Sciences у комп’ютерному/паперовому форматі українською мовою. Для остаточного рішення, яке приймає NBME, Центр тестування вивчає попит на IFOM Clinical Sciences українською мовою.

Якщо Ви бажаєте складати IFOM Clinical Sciences українською мовою, просимо заповнити коротку анкету за посиланням: https://goo.gl/J4XwuF.