Новини

Центр тестування провів зустріч з Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Україні

Центр тестування піклується про якість та прозорість оцінювання знань майбутніх медиків, отриманих в українських вишах, а також працює над зміцненням іміджу українського диплому за кордоном.

У відповідь на численні скарги з боку закордонних представництв, щодо недотримання українськими вишами принципів академічної доброчесності Центр тестування проводить зустрічі з дипломатами, щоб вирішити нагальні проблеми.

Так, 7 серпня 2019 року Центр тестування провів зустріч з Повноважним Послом Арабської Республіки Єгипет в Україні Хоссам Ельдін Алі.

Учасники обговорили такі проблемні питання:

  • недоброчесна поведінка студентів під час складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту, що полягає у використанні підробного паспорту, складанні іспиту підставною особою, тощо;
  • встановлення критеріїв відбору іноземних студентів на навчання до ЗВО;
  • можливого неправомірного видання ЗВО дипломів про вищу освіту студентам, які не склали іспит «Крок 2»;
  • видання ЗВО кількості запрошень, що не відповідає кількості студентів, зарахованих на навчання.

Зокрема, пан Посол зазначив, що один із медичних університетів видав вдвічі більше запрошень на навчання, ніж зарахував студентів. Також через відсутність критеріїв відбору абітурієнтів йому відомі випадки, коли студентами медичних ЗВО України ставали громадяни Єгипту без шкільного атестату.

 Центр тестування закликає представників вишів дотримуватись фундаментальних принципів академічної доброчесності, які визнаються у всіх країнах світу, та повідомляє, що всі виявлені порушення будуть розслідуватися.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 8:15 - 17:00
     Пт. 8:15 - 16:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: