Новини

Центр тестування. 20 років

Двадцять років тому 15 січня 1999 року Міністром охорони здоров’я України Сердюком Андрієм Михайловичем був підписаний наказ № 7 про створення Центру тестування професійної компетентності фахівців з вищою освітою напрямів підготовки «Медицина» і «Фармація».

Саме ця дата стала початком розбудови в Україні національної системи зовнішнього оцінювання професійної компетентності фахівців галузі охорони здоров’я, що відповідає світовим практикам.

Тому для Центру тестування 2019 рік пройде під знаком ювілейного.

Ми плануємо підготувати брошуру «ЦЕНТР ТЕСТУВАННЯ в УКРАЇНІ. 20 років», що розкаже сучасникам про трансформацію медичної освіти в Україні за 20 років завдяки професійному вкладу співробітників Центру тестування та окреслить, що сьогодні відповідно до «закону найслабшої ланки ланцюга» неодмінно слід змінювати в медичній освіті для підготовки сучасного лікаря.

Також розповімо про історію Центру тестування у фактах, зокрема, що передувало створенню в Україні першого професійного атестаційного Центру тестування; основні нормативні акти та імена керівників, що їх підписували; міжнародна підтримка створення Центру тестування; основні заходи, в яких Центр тестування брав участь; фахівці, які працювали і працюють у Центрі тестування.

Цю ювілейну брошуру ми плануємо опублікувати на дату реєстрації Центру тестування як юридичної особи – 3 травня 1999 року.

А сьогодні ділимося з Вами фото-альбомом, у якому зібрані знакові для нас фото з історії Центру тестування.

Пошук