Новини

Тимчасові зміни у проведенні заходів БПР

З урахуванням умов воєнного стану, безпекової ситуації, можливих перебоїв з електропостачанням і зв’язком, а також підвищеного професійного навантаження на працівників сфери охорони здоров’я, тимчасово застосовується оновлений підхід до проведення заходів безперервного професійного розвитку (БПР).

З метою забезпечення доступності заходів БПР та дотримання балансу між вимогами нормативно-правових актів і реальними умовами функціонування системи охорони здоров’я, оцінювання результатів навчання - набутих знань, компетентностей і практичних навичок - може здійснюватися протягом 72 годин від початку відповідного заходу БПР.

Зазначений підхід є тимчасовим і діятиме до кінця березня включно. Подальші рішення щодо його застосування ухвалюватимуться з урахуванням актуальної безпекової та енергетичної ситуації в державі. Про зміни буде повідомлено додатково.

Провайдерам заходів БПР рекомендовано враховувати ці умови під час планування та проведення навчальних заходів, забезпечуючи належний контроль участі та об’єктивне оцінювання результатів навчання.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00