Новини

Щодо дотримання вимог до облаштування аудиторій, у яких проводяться ліцензійні іспити

До Центру тестування надходять скарги від інтернів, які 07 листопада 2017 року складали ліцензійні іспити «Крок 3», щодо неналежного облаштування аудиторій вищих навчальних закладів / закладів післядипломної освіти (далі – заклад освіти), у яких проходили ліцензійні іспити. У зв’язку з цим, Центр тестування вважає за потрібне зазначити наступне.

Відповідно до Порядку проведення ліцензійних інтегрованих іспитів ліцензійні іспити проводяться в аудиторіях, які надаються закладами освіти. Ці аудиторії мають містити столи (парти), стільці та бути оснащені годинником, системами аудіо-, відеоспостереження.

Зобов’язання закладів освіти щодо підготовки аудиторій до ліцензійного іспиту також закріплене в укладених між Центром тестування та закладами освіти договорах про проведення ліцензійних іспитів «Крок».

Разом з тим, інтерни деяких закладів освіти скаржаться на відсутність у аудиторіях, у яких 07.11.2017 проходили ліцензійні іспити «Крок 3», столів (парт), годинника, неналежний матеріально-технічний стан аудиторій, низьку температуру у приміщенні.

Зважаючи на викладене та з метою упередження виникнення подібних ситуацій, Центр тестування ініціюватиме вжиття таких заходів:

  1. перенесення періоду проведення ліцензійних іспитів «Крок 3» восени з листопада на кінець вересня – початок жовтня (на більш теплі місяці осені);
  2. введення паспортів аудиторій, наданих закладом освіти для проведення ліцензійного іспиту, відповідно до вимог облаштування аудиторій, визначених Порядком.

У випадку неналежної підготовки та облаштування закладом освіти аудиторій для проведення ліцензійного іспиту відповідальність покладається на заклад освіти.

Лист ДО «Центр тестування» від 09.11.2017 № 613