Новини

Перше додаткове складання іспитів Крок

Для здобувачів (інтернів), які були відсутні на складанні іспитів Крок у червні місяці через встановлені карантинні обмеження чи у зв’язку з іншими документально підтвердженими обставинами, визначено дату першого додаткового складання ліцензійних іспитів Крок.

Перше додаткове складання ліцензійних іспитів Крок 2, Крок 3 (для інтернів останнього року навчання), Крок Б та Крок М буде проведено 23 липня 2020 року.

Наголошуємо, що ідентифікація здобувачів, які складатимуть іспит, буде проводитися лише на підставі паспорту. Без паспорту здобувачі не допускатимуться до складання іспиту.

Дотаткове складання іспиту проходитиме відповідно до затверджених тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при проведенні атестації здобувачів освіти за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я», про які ми детально розповідали тут: https://bit.ly/3ejoZZu

Наступні додаткові складання будуть проведені у серпні-вересні місяці. Конкретні дати наступних додаткових складання будуть оприлюднені на сайті Центру тестування та сторінці у фейсбук, а також надіслані до закладів вищої освіти.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 9:15 - 18:00
     Пт. 9:15 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: