Новини

Ліцензійне програмне забезпечення – основа захисту цифрових даних

Центр Тестування продовжує реалізовувати комплекс системних заходів з захисту цифрових даних. Один з запланованих та успішно реалізованих заходів - продовжує реалізовувати комплекс системних заходів з захисту цифрових даних. Один з запланованих та успішно реалізованих заходів - закупка ліцензії на операційну систему Windows та Office 365 на всі комп'ютери організації.

Таким чином ми забезпечуємо не тільки дотримання ліцензійних умов та правил користування програмним забезпеченням, а ї мінімізуємо ризики, пов'язані із захистом даних. Нагадаємо, що мова йде про великі масиви персональних даних, що зберігаються на комп'ютерах, тому Центр тестування прагне мінімізувати ризики їх витоку або втручання.

Щоб зробити процедуру проведення іспитів більш ефективною, співробітники Центру починають вивчати основи проектного менеджменту.  Для цього також закуплено програмне забезпечення Microsoft Project.

Це перші кроки до вибудовування чітких процесів у роботі організації задля оптимізації ресурсів автоматизації. Глобальна мета - розробка нової системи проведення онлайн тестування для великої кількості студентів, щоб мінімізувати можливість впливу людського фактору на його проведення та результати.

Центр тестування прагне до максимальної прозорості та ефективності перевірки знань майбутніх лікарів.

Пошук