Новини

Кваліфікований лікар – безпека нації. Відповідальний громадянин – правове суспільство.

Основою роботи Центру тестування є нульова терпимість до академічної недоброчесності. Тому кожне повідомлення про її порушення ретельно нами розглядається. І, звісно ж, наслідки цього неминучі.

Ціною нещодавнього шахрайства окремих здобувачів під час складання 16.05.2023 іспиту Крок 2 зі спеціальності «Медицина» стало анулювання результатів іспиту, і як наслідок – неотримання диплому лікаря та неможливість вступити до інтернатури для опанування омріяною професією. Що далі? Повторне складання у Центрі тестування під пильним спостереженням проктора. Який буде його результат складання? Ми не знаємо. Проте очевидно, що людина, яка витрачає ресурси на списування / фотографування не знайшла достатньо дорогоцінного часу на підготовку до складання іспиту.

Ми щиро дякуємо усім небайдужим здобувачам, які повідомляють про факти академічної недоброчесності під час складання іспитів. Попри те, що відеозаписи процесу проведення іспиту завжди переглядаються та аналізуються, завдяки Вам, свідомим здобувачам, невтішний фінал для порушника академічної доброчесності настане швидше.

Безумовно, пошуки та відстеження подібного не мусять заважати ретельній підготовці до іспитів, бо виключно вона забезпечить вам місце у середовищі кваліфікованих і відповідальних лікарів.

Але, якщо Вам відомі факти порушення академічної доброчесності під час складання іспитів, просимо звертатись до нас через анонімну скриньку довіри: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00