Новини

Інформація для студентів, які складали іспит IFOM 01–03 липня 2019 року

Відповідно до затвердженого Графіку проведення Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) студенти третього курсу спеціальності «Медицина» 01–03 липня 2019 року складали іспит IFOM Basic Science як частину першого етапу ЄДКІ.

Розробником іспиту IFOM Basic Science – Національною радою медичних екзаменаторів США ‑ надано персональні Звіти про успішність студентів. Такий Звіт містить загальний результат студента за проходження іспиту, профіль його знань за окремими змістовими блоками відповідно до структури іспиту, який демонструє сильні та слабкі сторони компетентності студента, а також порівняння його результату з показниками міжнародної порівняльної групи. Додаткову інформацію про інтерпретацію оцінок, зокрема інформацію про міжнародну групу порівняння, можна знайти в Посібнику з інтерпретації оцінки іспиту IFOM BSE, доступному за посиланням www.nbme.org/ifombse2019ua.

Відповідно до вимог розробника іспиту Звіт про успішність студента буде надаватися Центром тестування безпосередньо кожному студенту.

Для отримання Звіту про успішність студенту необхідно подати запит до Центру тестування шляхом заповнення відповідної електронної форми за посиланням:

Звертаємо увагу студентів на те, що Центр тестування надаватиме Звіт про успішність студента на електронну адресу студента, вказану ним в електронній формі, по мірі опрацювання запитів у порядку їх надходження.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Чт. 9:15 - 18:00
     Пт. 9:15 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: