Новини

ЄДКІ 2022: як підготуватися та успішно скласти іспити

✅ Якісна підготовка є запорукою успішного складання будь-якого іспиту.

При підготовці до складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) радимо зосередити увагу і повторити теми, які включені до іспиту. Перелік тем для кожної спеціальності ви завжди можете знайти на нашому сайті у розділі «Іспити».

✅ Також належно підготуватися до іспиту вам допоможе наш освітній модуль з відповідними добірками тестових завдань.

Спосіб виконання та формат завдань у запропонованих добірках тестів максимально наближений до реального іспиту. Після виконання тесту буде розраховано ваш результат та зазначено час, який ви витратили на його виконання.
Наразі до освітнього модуля завантажено оновлену добірку тестових завдань для підготовки здобувачів спеціальності «Стоматологія» до складання етапу 1 ЄДКІ у 2022 році.

Оновлені добірки тестових завдань для здобувачів решти спеціальностей будуть завантажені до освітнього модуля найближчим часом, тому радимо слідкувати за оновленнями у ваших особистих кабінетах.

✅ Нагадуємо, що зареєструватись та увійти до особистого кабінету ви можете за посиланням: https://testcentr.net/?lang=uk

Пам’ятайте, що здобуті протягом студентських років знання є фундаментом та запорукою успішного професійного становлення.

Бажаємо успіхів під час складання іспиту!

Все буде Україна!

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00

Підпишіться на 
Центр Тестування: