Проктор є представником ДНП «Центр тестування», який адмініструє проведення єдиного державного кваліфікаційного іспиту та ліцензійних інтегрованих іспитів «КРОК 3» (далі – іспит) у конкретній аудиторії закладу освіти відповідно до чинних вимог та порядку проведення іспиту.

Діяльність проктора регулюється нормативно-правовими актами, які встановлюють порядок проведення іспитів зі спеціальностей у галузі знань «22 Охорона здоров’я».

Оплата праці прокторів, здійснюється відповідно до чинного законодавства на підставі укладених з ДНП «Центр тестування» цивільно-правових договорів.

Хто може бути проктором?

До виконання обов’язків проктора залучаються педагогічні, наукові, науково-педагогічні працівники, а також інші фахівці (далі – працівники), яких характеризують:

  • бажання та спроможність відповідально працювати;
  • дотримання вимог академічної доброчесності;
  • нетерпимість до корупційних та пов’язаних з корупцією діянь;
  • об’єктивність та відповідальність;
  • вільне володіння державною мовою;
  • успішно пройдена підготовка (інструктаж).

Хто НЕ може бути проктором?

Не може бути залученою до виконання обов’язків проктора фізична особа, яка:

  • належить до числа науково-педагогічних працівників закладу освіти, що здійснюють підготовку фахівців за спеціальностями галузі знань «22 Охорона здоров’я»;
  • належить до осіб, що потенційно можуть складати іспит;
  • належить до родичів осіб, які складають іспит;
  • займає лікарську посаду/працює в закладі охорони здоров’я.

Етапи відбору прокторів

Відбір прокторів здійснюється в декілька етапів:

  • реєстрація кандидатів у проктори здійснюється шляхом подання ними е-анкети, розміщеної за посиланням на сайті ДНП «Центр тестування»: https://forms.gle/wZAe7k83fDAHWizp6 (доступ до проходження інших етапів підготовки не надається у разі надання особою неправдивої, або не у повному обсязі інформації про себе, що вимагається в анкеті!)
  • усна співбесіда з кандидатами у проктори;
  • проходження підготовки кандидатів у проктори.

 

Підготовка кандидатів у проктори

Підготовка кандидатів у проктори здійснюється з метою отримання ними знань, умінь і навичок необхідних для виконання обов’язків проктора відповідно до вимог нормативно-правових актів, які регулюють порядок проведення іспитів у галузі знань «22 Охорона здоров’я».

Організація підготовки кандидатів у проктори здійснюється для групи кандидатів у проктори у формі вебінарів (тренінгів). Кандидати у проктори мають доступ до всіх онлайн-записів навчальних вебінарів (тренінгів) та електронних версій навчальних матеріалів.

Залучення кандидата у проктори для проведення іспиту без проходження підготовки не допускається.

Особистий кабінет проктора: застосунок «ПРОКТОР+»

Проктор+

Прокторам, які успішно пройшли відповідну підготовку надається доступ до реєстрації у застосунку «ПРОКТОР +».

Цей застосунок надає можливість здійснювати автоматизований відбір прокторів для проведення іспитів та містить особисті кабінети прокторів, в якому проктор має можливість:

  • надавати попередню заявку на проведення іспиту;
  • за результатами автоматизованого рандомізованого відбору відслідковувати свій статус щодо проведення іспиту (при цьому система автоматично генерує повідомлення у особистому кабінеті проктора);
  • ознайомлюватися з нормативними документами, які регламентують порядок проведення іспиту, затвердженими датами проведення іспитів, навчально-методичними матеріалами, зразками заповнення звітної документації.
Застосунок «ПРОКТОР +» надає можливість здійснювати комплексне багатокритеріальне оцінювання ефективності роботи проктора на основі аналізу результатів проведення іспиту. Він забезпечує інтегрований підхід до оцінювання, враховуючи різноманітні критерії, такі як дотримання процедур, якість спостереження, швидкість реагування на порушення, а також загальну організацію процесу тестування. «ПРОКТОР +» дозволяє автоматизувати процес збору та аналізу даних, що сприяє підвищенню прозорості та об'єктивності оцінювання.

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00