Відповідно до Порядку проведення ліцензійних інтегрованих іспитів ліцензійні іспити проводяться в аудиторіях, які надаються закладами освіти. Ці аудиторії мають містити столи (парти), стільці та бути оснащені годинником, системами аудіо-, відеоспостереження.

Зобов’язання закладів освіти щодо підготовки аудиторій до ліцензійного іспиту також закріплене в укладених між Центром тестування та закладами освіти договорах про проведення ліцензійних іспитів «Крок».

Разом з тим, інтерни деяких закладів освіти скаржаться на відсутність у аудиторіях, у яких 07.11.2017 проходили ліцензійні іспити «Крок 3», столів (парт), годинника, неналежний матеріально-технічний стан аудиторій, низьку температуру у приміщенні.

Зважаючи на викладене та з метою упередження виникнення подібних ситуацій, Центр тестування ініціюватиме вжиття таких заходів:

  1. перенесення періоду проведення ліцензійних іспитів «Крок 3» восени з листопада на кінець вересня – початок жовтня (на більш теплі місяці осені);
  2. введення паспортів аудиторій, наданих закладом освіти для проведення ліцензійного іспиту, відповідно до вимог облаштування аудиторій, визначених Порядком.

У випадку неналежної підготовки та облаштування закладом освіти аудиторій для проведення ліцензійного іспиту відповідальність покладається на заклад освіти.

Лист ДО «Центр тестування» від 09.11.2017 № 613

  +38 (044) 298-71-39
  Пн. – Пт. 8:30 - 17:00