Готуємось до іспиту

Перший крок підготовки до ліцензійних іспитів – систематичне вивчення і повторення учбового матеріалу. Потрібно використовувати підручники / навчальні посібники та іншу навчально-методичну літературу, яку рекомендують Вам у процесі навчання у ВНЗ.

Центр тестування рекомендує для самопідготовки до ліцензійного іспиту також використовувати екзаменаційні буклети минулих років. Але для успішного складання ліцензійних іспитів не обмежуйте свою підготовку тільки вивченням відкритих інформаційних матеріалів – систематично вчіть та повторюйте учбовий матеріал.

З вересня 2017 року Центр тестування оприлюднює на офіційному сайті екзаменаційні буклети за три останні роки з обкладинкою, де вказано авторів тестових завдань буклету та фахових експертів, які ці тестові завдання прорецензували. Якщо є потреба в ознайомленні з буклетами минулих років, радимо звернутися до деканату ВНЗ, адже після проведення іспиту екзаменаційні буклети залишаються у ВНЗ.

Зверніть увагу, на сайті опубліковано лише «нульовий варіант» (у кожному тестовому завданні правильна відповідь А) екзаменаційних буклетів!

Крок 1
Для громадян України

Kрок 1. Загальна лікарська підготовка

Крок 1. Стоматологія

Крок 1. Фармація

Для іноземців англомовних
Крок 2
Для громадян України

Kрок 2. Загальна лікарська підготовка

Крок 2. Стоматологія

Крок 2. Фармація

Крок 2. Клінічна фармація

Крок 2. Технологія парфумерно-косметичних засобів

Крок 2. Лабораторна діагностика

Крок 2. Медична психологія

Для іноземців англомовних
Крок 3
Крок 3. Загальна лікарська підготовка
Крок 3. Стоматологія
Крок 3. Лабораторна діагностика
Крок М
Крок М. Лікувальна справа
Крок М. Сестринська справа
Крок М. Акушерська справа
Крок М. Медико-профілактична справа
Крок М. Лабораторна діагностика
Крок Б

Звертаємо увагу студентів (інтернів)! Єдиним офіційним сайтом Центру тестування є testcentr.org.ua. За зміст інших сайтів, що пропонують питання та буклети ліцензійних іспитів Центр тестування відповідальності не несе.