ГоловнаКритерії «склав/не склав»

Критерії «склав/не склав» (2013 рік)

Для проведення ліцензійних інтегрованих іспитів МОЗ України у 2013 році, на підставі аналізу результатів тестових екзаменів минулих років та за допомогою експертних методик, встановлені наступні абсолютні величини критерію "склав":

  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 1. Загальна лікарська підготовка"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 1. Стоматологія"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 1. Фармація"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 2. Загальна лікарська підготовка"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 2. Стоматологія"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 2. Фармація"
  • 55,5% правильних відповідей - екзамен "Крок 3. Загальна лікарська підготовка" (для лікарів спеціальності «лікувальна справа», «педіатрія», «медико-профілактична справа»)
  • 55,5% правильних відповідей для екзамену "Крок 3. Стоматологія"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок М. Сестринська справа"
  • 50,5% правильних відповідей - екзамен "Крок Б. Сестринська справа"

Перший заступник міністра Р.О. Моісеєнко
відповідно до листа МОЗ України від 19.06.12 №08.01-47/799/2644


 

Крок 1

Крок 1. Загальна лікарська підготовка.
Крок 1. Стоматологія.
Крок 1. Фармація

Всім студентам, які одержали на тестових екзаменах "Крок 1" результат "не склав", дозволяється повторне складання екзамену Крок 1 не більше двох разів до найближчої сесії у терміни, затверджені МОЗ України. У разі неперескладання екзамену "Крок 1" студент не допускається до наступної екзаменаційної сесії та відраховується з вищого навчального закладу як такий, що не виконав навчальний план.


Крок 2

Крок 2. Загальна лікарська підготовка.
Крок 2. Стоматологія.
Крок 2. Фармація

Всі студенти, які одержали на тестовому екзамені "Крок 2" результат "не склав", допускаються до складання державних випускних іспитів. Ці студенти не отримують сертифікат ліцензійних іспитів, вважаються такими, що не пройшли державну атестацію, і не отримують диплом про закінчення вищого навчального закладу.


Крок 3

Крок 3. Загальна лікарська підготовка.
Крок 3. Стоматологія.

Лікарі-інтерни, які одержали на тестовому екзамені "Крок 3" результат "не склав", не допускаються до інших етапів атестації. Ці інтерни не отримують сертифікат ліцензійних іспитів і не отримують сертифікат лікаря-спеціаліста. Такі інтерни можуть повторно скласти екзамен "Крок 3" в будь-який наступний термін його проведення.


Крок М  Крок Б

Студенти, які одержали на тестовому екзамені "Крок М" або "Крок Б" результат "не склав", допускаються до інших етапів атестації. Ці студенти не отримують сертифікат ліцензійних іспитів, вважаються такими, що не пройшли державну атестацію, і не отримують диплом про закінчення вищого навчального закладу. Такі студенти можуть повторно скласти екзамен "Крок М" або "Крок Б" не раніше, ніж через рік протягом трьох років.

 

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>