ГоловнаМіжнародні проектиВиконані проекти

Виконані проекти

Від моменту свого створення Центр тестування активно співпрацює з міжнародною спільнотою в сферах медичної освіти та педагогічного оцінювання. Співробітництво реалізується у формі спільних проектів, консультативної підтримки та експертизи:

2009-2011

Проект Європейської Комісії TEMPUS/TACIS DEMED «Development of Master Study Programmes in Education in Balkan Countries” - «Розробка магістерських програм підготовки в галузі освіти в країнах Балкан». http://www.tempusdemed.it/

2007

Спільний проект Foundation for Advancement of International Medical Education and Research (FAIMER) та National Board of Medical Examiners (NBME) з розробки та викладання навчального курсу FAME (Fundamentals of Assessment in Medical Education) під час щорічної конференції Асоціації медичної освіти Європи (AMEE). http://www.amee.org/documents/AMEE%202007%20Programme.pdf

2006-2008

Дослідний проект АПН України “Науково-методичні засади моніторингу якості освіти”.

2005-2008

Транс-атлантичний проект Європейської Комісії TUNING educational structures in Europe-phase III: validation, dissemination and further development (НАЛАШТОВУВАННЯ освітніх структур в Європі, фаза 3: валідація, розповсюдження та подальший розвиток). http://www.unideusto.org/tuning/

2004-2007

Дослідний проект МОЗ України “Підтримка запровадження принципів Болонської декларації в медичну та фармацевтичну освіту”.

2004-2007

Проект Європейської Комісії TEMPUS/TACIS TRAST «True assessment: distance learning network of teachers” - «Справедливе оцінювання: створення мережі дистанційного навчання для вчителів».

2001-2005

Проект МОН України і МОЗ України «Розробка Галузевих стандартів вищої освіти» для медичної освіти. Зокрема, розробка методів оцінювання – стандартизованого тестового державного (ліцензійний інтегрований іспит) та практично-орієнтованого державного іспитів.

2001-2003

Проект Міжнародного фонду «Відродження» із впровадження зовнішнього незалежного оцінювання в Україні.

2001

Дослідний проект ПРООН/МФВ «Моніторинг якості освіти», як складової розробки Доктрини розвитку освіти в Україні.

2000-2001

Проект IREX/Carnegie “A new instrument of curriculum development” (“Новий інструмент створення навчальних планів”).

2000

Проект Міжнародного фонду «Відродження» «Літня школа і дистанційне навчання зі стандартизованого тестування».

1999-2000

Міжнародний проект Європейської Комісії TACIS BISTRO “Development of Independent Testing Board to Introduce Licensure in Health sector in Ukraine” - “Створення незалежного Центру тестування  для запровадження ліцензування в системі охорони здоров'я в Україні»  - партнерство з Центром медичної освіти в Університеті Данді (Шотландія).

1998-2004

Незалежний проект з організації стажувань українських студентів-медиків у США у співпраці з українською діаспорою м.Рочестер (США) та Рочестерською українською групою.

 Проекти, реалізовані співробітниками Центру до моменту офіційної реєстрації Центру тестування, що сприяли його організації:

1994-1997

Україно-американський проект Агентства міжнародного розвитку США (USAID/IREX) «Програма партнерства в галузі медичної освіти між університетом Рочестер та українськими медичними школами».

1993-1995

Міжнародний проект (6 країн) з апробації пілотного іспиту ECFMG по оцінці клінічної компетентності випускників-медиків.

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>