Поточні проекти

2011-2014

Проект Європейської Комісії TEMPUS/TACIS DEMED «Modernising Undergraduate Medical Education in EU Eastern Neighbouring Area» - «Модернізація медичної освіти у країнах Східного Сусідства».

2011-2013

Науково-дослідний проект МОЗ України (головний виконавець – НМУ ім. О.О.Богомольця) «Науково-методичний супровід впровадження у медичній освіті державних та міжнародних стандартів управління, моніторингу і забезпечення якості».

З 2010

Членство в Альянсі Програми сприяння зовнішньому тестуванню в Україні (USETI Legacy Alliance) – проекті USAID

2009-2011

Дослідний проект АПН України «Науково-методичні засади оцінювання якості загальної середньої освіти».

З 2009

Спільний транс-атлантичний проект атестаційних організацій «A Healthcare Workforce Assessment Organization for Europe” - «Організація оцінювання кадрів системи охорони здоров’я в Європі».

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>