ГоловнаЛіцензійні іспитиАвторам тестових завданьІнформаційні матеріали для підготовки студентів до ліцензійних іспитів

Авторам тестових завдань

Структура банків тестових завдань

Для ліцензійних інтегрованих іспитів: Крок 1, Крок 2, Крок 3, Крок Б, Крок М. Архіви структур у форматі документів MS Word.

Зразки шаблонів написання тестових завдань

Для ліцензійних інтегрованих іспитів: Крок 1, Крок 2, Крок 3, Крок Б, Крок М. Архіви шаблонів у форматі документів MS Word.

Посібники для викладачів, учителів і методистів

У посібниках обговорюється вітчизняний і закордонний досвід впровадження у практику педагогічної діяльності сучасних методів та технологій педагогічного оцінювання: основні принципи та правила побудови тесту і тестових завдань, етапи розробки валідного тесту та ін.

 

Скринька довіри

 
скринька довіри

Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Методична діяльність

Методична діяльність

Центр тестування при МОЗ України входить до складу Координаційних Рад МОЗ України з додипломної та післядипломної медичної освіти та здійснює методичну діяльність.

Докладніше...

Наукова діяльність

На базі Центру тестування при МОЗ України у співробітництві з ВНЗ різного профілю реалізуються наукові проекти в сфері педагогічного оцінювання і тестування, управління якістю вищої освіти.

Міжнародні проекти

b3

Центру тестування здійснює міжнародні проекти в двох основних галузях: співробітництво в сфері педагогічного оцінювання і тестування та співробітництво в сфері вищої медичної освіти.

Докладніше...

} ?>